dijipol.com’a hoş geldiniz.

35’ten fazla sigorta şirketinden anında teklif alarak size en uygun poliçeyi hemen yaptırabilirsiniz.

Bilgilerinizi kontrol etmeyi unutmayın!

Size en uygun teklifleri hazırlayabilmemiz için, bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun.

Size özel teklifleri hazırlamaya başlıyorum.

Tekliflerimiz ile birlikte size özel kampanya ve hediye çeki fırsatlarını incelemeyi unutmayın.

Bireysel Sağlık Sigortası TeklifiEn uygun fiyatı almak, indirimli fiyatları karşılaştırmak ve sigortanızı anında yaptırmak için bilgilerinizi girerek devam edin
Cep Telefonu Numarası
+90
TC Kimlik Numarası / Vergi Numarası
TC

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Adınız:
Soyadınız:
İl:
İlçe:
Meslek:(Düzenle)

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Boyunuz
cm
Kilonuz
kg
Mevcut Sağ. Sigortanız var mı ?
Hangi Plan Tipi İstersiniz?
Sağlık teklifinizde Amerikan Hastanesi İsteniyor mu?
Acıbadem, Florence Nightingale Gibi Hastaneleri Dahil Edelim mi?
Ayakta Tedaviyi Kişi Başı Limitli mi Limitsiz mi Çalışalım?
Doğum Teminatı İsteniyor mu?
Yurtdışı Tedavi Teminatı İsteniyor mu?
Check Up İsteniyor mu?
Mevcut Sağlık Poliçeniz var mı ?
Geçmişten gelen bir rahatsızlığınız var mı ?

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Birey
TC kimlik numarası
TC
Doğum Tarihi
Boy
Kilo

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Bireysel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası için 35’ten fazla sigorta şirketinden fiyat teklifi alın! Dijipol.com’un avantajlı sağlık sigortası fiyatlarından ve kampanyalarımızdan yararlanın.


Beklenmedik bir hastalık ya da kaza gibi acil durumlarda sağlık masraflarınızı güvence altına almak için özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sigortanın teminatlarından yararlanarak maddi kaygı duymadan sağlık hizmetlerine erişebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarında her türlü tedavi, tanı, tetkik ve ameliyat işlemlerinizde özel sağlık sigortasının avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Bireysel Sağlık Sigortası Nedir?


Bireysel özel sağlık sigortası; kaza veya hastalık sonucu ortaya çıkabilecek hastalıkların tanısı ve tedavisi için gereken sağlık hizmetlerine kolayca ulaşmanızı sağlayan bir sigorta türüdür. Özel bir sigortadır ve anlaşma dahilinde sağlık kuruluşlarından alacağınız hizmetlerin masraflarını karşılar. Bu sayede beklenmedik bir durumda yüksek tutarlı giderlerle karşılaşma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle tedavi sürecinde giderlerinizi zorlanmadan karşılayabilmeniz için özel sağlık sigortası büyük bir avantaj sunar. Özel sağlık kuruluşlarında normalde ödemeniz gereken tutarları önceden güvence altına alarak bu kuruluşlarda her türlü sağlık hizmetinden yararlanmanız mümkün olur. Tabi ki tercih edeceğiniz sigorta şirketinin hangi sağlık kuruluşları ile anlaşmalı olduğu da önemlidir. Bireysel sağlık sigortası kapsamında, yalnızca anlaşmalı sağlık kuruluşlarından hizmet alabilirsiniz.


Bireysel sağlık sigortası nedir sorusundan sonra bu sigorta türünün ne işe yaradığı da merak edilen bir konu olarak öne çıkar. Özel sağlık sigortasının avantajları şu şekilde listelenebilir:


●    Özel sağlık sigortası poliçesindeki teminatlar kapsamında, sigortalının yaşadığı sağlık sorunu ile ilgili tedavi giderleri karşılanır.
●    Özel sağlık sigortası sayesinde sigortalı, sigorta şirketi ile anlaşmalı olan tüm özel kuruluşlardan istediğinde ve istediği doktorda muayene olabilir.
●    Özel sağlık sigortası sayesinde düşük fiyatlarla özel hastanelerde tedavi olma imkanı elde edilebilir.
●    Özel sağlık sigortası vergi indirimi avantajı, maddi açıdan daha uygun fiyatlı primler sunar.
●    Yurt dışında da özel sağlık sigortasını kullanarak tedavi olmak mümkündür.
●    Sigortalı yalnızca kendi sağlığını değil, ailesinin sağlığını da özel sağlık sigortası sayesinde güvence altına alabilir.


Bireysel Sağlık Sigortası Fiyatları


Özel sağlık sigortası fiyatları, sigorta yaptırmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biridir. Ancak bu sigorta ile ilgili net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Özel sağlık sigortasının fiyatı belirlenirken pek çok faktöre bakılır; yani bu prim ücretleri kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bireysel sağlık sigortası fiyatları; sigorta yaptıracak kişinin yaşına, cinsiyetine, mevcut sağlık durumuna, sağlık geçmişine ve poliçe kapsamına göre değişiklik gösterir. Ayrıca sigortanın geçerli olacağı sağlık kuruluşlarının seçimi de fiyatlara yansır. Özel sağlık sigortası fiyat konusunda net bir bilgi almak için bir sigorta şirketine danışmanız ve bu bilgileri vermeniz gerekir. Tabi ki özel bir sigorta türü olduğu için sigorta şirketine göre de fiyatlarda değişiklik söz konusudur.


İlk defa özel sağlık sigortası yaptıracaksanız, birden fazla sigorta şirketini araştırarak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz. Ayrıca her yıl sağlık sigortası fiyatları güncellenir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz özel sağlık sigortası poliçenizi yeniletmek istediğinizde, yeni yılda yapılan güncellemeye göre ödemeniz gereken prim ücretleri değişiklik gösterir. Özel sağlık sigortasının kapsamı oldukça geniştir ve pek çok sağlık hizmetini teminat altına alır. Poliçedeki ana teminatlara ek olarak ilave ettirmek istediğiniz teminatlar için prim ödemesi yapmanız gerekir. Sağlık sigortası ücreti hesaplamasında poliçenin limitli olup olmamasına da bakılır. Poliçe limitleri ve poliçenin limitsiz olması durumu da fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Dolayısıyla bu kadar değişken bir fiyat aralığı söz konusu olduğundan; bireysel sağlık sigortası için ödemeniz gereken prim tutarları hakkında detaylı bilgiyi direkt sigorta şirketlerinden almanızda fayda vardır.


Bireysel Sağlık Sigortası Neleri Teminat Altına Alır?


Özel sağlık sigortası; genel ve özel şartlar doğrultusunda farklı kapsamlara sahiptir. Bu sigortanın teminatları ise ayakta ve yatarak tedavi olmak üzere ikiye ayrılır. Bireysel sağlık sigortası fiyatları da bu teminatların kapsamına göre şekillenir.


Ayakta tedavi; herhangi bir sağlık sorununun tedavisi için 24 saatten uzun süre hastanede kalmayı ve yatmayı gerektirmeyen durumları içerir. Ayakta tedavi teminatı kapsamında şu hizmetler yer alır:


●    Doktor muayenesi, tanı ve tetkikler
●    Hastalığın teşhisi sonrasında tedavi için kullanılması tavsiye edilen ilaçlar
●    Doktor tarafından talep edilen röntgen ve tahliller
●    Mr, tomografi vb. modern cihazların kullanılması
●    Fizik tedavi masrafları


Hastanede 24 saatten uzun süre kalmayı ve yatış gerektiren durumlarda ise özel sağlık sigortasının yatarak tedavi teminatı devreye girer. Yatarak tedavi teminatı ise şu hizmetleri kapsar:


●    Ameliyat gereken ya da gerekmeyen yatılı tedaviler
●    Yoğun bakım masrafları
●    Ameliyat esnasında kullanılacak platin, kalp pili vb. tıbbi malzemeler
●    Ambulans hizmeti
●    Limitler dahilinde uzuv ve rekonstrüktif protezler
●    Evde bakım hizmeti
●    Rehabilitasyon
●    Trafik kazasından dolayı ortaya çıkan diş tedavisi giderleri
●    Yurt dışı tedavileri
●    Kemoterapi ve radyoterapi sonrası tedavi ve tetkik masrafları


Ayakta ve yatarak tedavi teminatlarına ek olarak; göz muayenesi, diş paketi, check-up, diyetisyen gibi özel seçenekler de poliçe kapsamına dahil edilebilir. Bu ek teminatlar, bireysel sağlık sigortası ücretleri üzerinde etkili olur.


Bireysel Sağlık Sigortası Teklifleri Nasıl Alınır?


Bireysel özel sağlık sigortası fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve fiyat almak için sigorta şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için direkt firmalara gidebileceğiniz gibi online olarak da bu şirketlere ulaşabilirsiniz. Web siteleri üzerinde teklif alma imkanı sunan sigorta şirketleri, sizden gerekli bilgileri talep eder ve bu bilgilere göre bir fiyat teklifi sunar. Dilerseniz hızlı bir şekilde online kanallar aracılığıyla da özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Bu sayede evrak toplama zahmeti olmadan ve zaman tasarrufu yaparak kolay bir şekilde bireysel sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Poliçeniz ile ilgi bilgilere de her zaman online olarak ulaşmanız mümkündür.


Özel sağlık sigortası için web sitelerinden yalnızca fiyat teklifi almakla kalmaz; poliçelerin içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz. Teminatlar, limitler ve sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşları gibi bilgilere ulaşarak ihtiyacınıza en uygun poliçe türüne karar verebilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla sigorta şirketini online olarak araştırabileceğiniz için bütçenize hitap eden sigorta şirketini de kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Özel sağlık sigortası fiyatları 2023 güncellemeleri ile birlikte sigorta şirketlerinin yeni ücretlendirmelerini de başvuru formunu doldurduktan sonra öğrenebilirsiniz. Mevcut poliçenizi yeniletmek için de sigorta şirketinizin web sitesini kullanabilir ve poliçe numaranızı kullanarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.


Türkiye genelindeki 180’den fazla şubemiz ve yarım asırlık tecrübemiz ile uzun yıllardır hizmet veren Dijipol olarak özel sağlık sigortası için tercih edebileceğiniz güvenilir bir online sigorta satış platformuyuz. Sağlığınızı güvence altına almak için hemen size özel sunduğumuz teminatlardan ve fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin pek çok yerinde anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşları sayesinde ihtiyacınız olduğu anda sağlık hizmetlerine kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Dijipol web sitemizden bireysel özel sağlık sigortası için hemen teklif alabilir ve kendinize en uygun poliçeyi tercih ederek hızlıca satın alabilirsiniz.

Anlaşmalı Bireysel Sağlık Sigortası İçin En İyilerden Seçin

Tüm Anlaşmalı Sigorta Firmalarını Gör

Bireysel Sağlık Ana Teminatları

Bireysel Sağlık Ek Teminatları

Bireysel Sağlık Sigortası Kapsamı ve Teminatlar

Bireysel Sağlık Sigortası Sıkça Sorulan Sorular

Devamını Gör