Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Allianz Sigorta

Allianz Sigorta, dünya üzerinde 70 ülkede 180 binden fazla çalışanı ve 75 milyondan fazla müşterisine; sigortacılık, bankacılık ve varlık yönetimi alanlarında hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük 20. sigorta şirketi olan Allianz sigorta, 2019 yılında Türkiye’de sektör lideri oldu.

Allianz Sigorta Türkiye, 12,4 milyar Türk Lirası prim ve katkı payı üreterek ve 1,1 milyar Türk Lirası kârıyla bugün hala sektörde liderliğini koruyor.

Allianz Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Allianz zorunlu trafik sigortası sorgulama işlemlerinizi dijipol.com üzerinden rahatlıkla gerçekleştirin. Allianz sigortanın geniş teminat hizmetleri, bütçenize uygun sunduğu poliçe seçeneklerinden hemen yararlanın. Trafik sigortası ülkemizde zorunlu sigortalar kategorinde değerlendirilmektedir. Zorunlu trafik sigortası sayesinde yaşayabileceğiniz kaza ve hasar anında karşı tarafın aracı kapsam altına alınır ve maliyet olarak güvence altında olursunuz. Ayrıca sigortanın yaptırılmaması halinde de cezai şart vardır. İşte tam bu nedenle geç olmadan online olarak hemen trafik sigortanızı yaptırın, poliçenize anında kavuşun.

Allianz Sigorta Kasko Sigortası

Allianz kasko sigortası sayesinde aracınızda oluşabilecek riskleri kontrol altına alın. Birçok riske karşı size alternatifli çözümler üreten Allianz kasko sigortası teklifini hemen almak ve diğer sigorta şirketleriyle karşılaştırmak için hemen kasko sigortası teklif sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Size en uygun kasko sigortasını seçin, anında poliçeleştirin.

Allianz Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama İşlemi

Allianz hasar dosyası sorgulama işlemleri için Allianz sigortanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hasar dosya numarası veya poliçe numaranızı girerek hasarınızın güncel durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca hasar ihbarlarınızı da bu sayede gerçekleştirebilir ve büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

Allianz Sigorta Anlaşmalı Servisler

Allianz sigorta anlaşmalı servislere giderek aracınızın tamir işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu servislerde yapılan işlem masrafları Allianz Sigorta tarafından karşılanmaktadır. Cam servislerinden araç tamir hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken husus ise güncel anlaşmalı servislerdir. Bu servisleri inceleyerek, aracınızı anlaşmalı servis ağı götürmelisiniz.

Allianz Sigorta anlaşmalı servisler listesinde aşağıdaki hizmetlere ait servis ağlarını görüntüleyebilirsiniz.

  1. Otomobil Cam Servisleri,
  2. Markalı Kasko Servisleri,
  3. Anlaşmalı Araç Servisleri,
  4. Mini Onarım Servisleri,