Biz Kimiz

ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. 1981 yılında %100 yerli sermaye ile kuruldu.  Bugün geldiğimiz noktada 180’in üzerinde şube ağı ve 450’nin üzerinde çalışanımızla sektörün lider firması konumundayız. Çağın getirilerine uyum sağlarken müşterilerimize de eşsiz bir deneyim sunma hedefiyle çıktığımız bu yolda, içinde bulunduğumuz dijital dünyanın bir parçası olan yeni markamız dijipol.com artık sizlerle. 

 

Yarım asırlık sigortacılık deneyimimizin yanı sıra istikrar ve güven anlayışımız ile dijital sigortacılık alanında da lider şirket olma hedefindeyiz. Yeni markamız dijipol.com ile sigortacılık sektörüne hibrit sigortacılık anlayışını getiriyoruz. 

 

dijipol.com ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz.  İleri teknolojik altyapıya sahip olan dijipol.com kendi bünyemizdeki yazılım sektöründeki öncü firmamız Megacode Yazılım A.Ş. tarafından oluşturuldu.  dijipol.com hem dijitalden, hem şubelerimizden hem de çağrı merkezimizden satış yapan bir platform. Tüm sistemini müşterilerimizin güvenli sigortacılık hizmeti alabilmesi üzerine kurduğumuz dijipol.com’da, kredi kartıyla yapılan tüm işlemleri 3D güvenlik sistemiyle gerçekleştiriyor ve yine bir ilke imza atıyoruz.

 

dijipol.com; 30 farklı sigorta şirketinden anında sigorta teklifi alabileceğiniz, aldığınız teklifleri dilerseniz sigorta uzmanlarımız ile değerlendirebileceğiniz, hızlı teknolojik altyapısı ve TR GO güvenlik sertifikasına sahip hibrit bir platformdur.

 

dijipol.com; Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası ve Evcil Hayvan Sigortası branşlarında hedefimiz müşterilerimize sigorta şirketlerinden poliçe sorgulayabilecekleri, karşılaştırma yapabilecekleri, online veya 7/24 sigorta uzmanlarımıza bağlanarak anında poliçe sahibi olabilecekleri keyifli bir “sigorta satın alma deneyimi” sunuyor.