Kaskonu 80 TL indirimle almak için indirim kodunu kullanmayı unutma!
PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
80 TL İNDİRİM
KUPON
Kullanım süresi sona ermeden kuponu kullan!PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50

HDI Sigorta

Kasko, trafik, sağlık sigortaları ve daha birçok farklı sigorta branşları için hemen teklif alın!

Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

dijipol.com bir ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. iştirakidir.

7/24 Uzmanından Destek0850 433 08 50

HDI Sigorta

Talanx AG., 1903 senesinde Almanya'da ' HDI Haftpflichtverband Der Deutschen lndustrie V.A.G.' isimli Alman Kooperatif Sigorta Birliği tarafından kurulmuş bir sigorta grubudur. HDI International Holding AG ise Talanx'ın bir kuruluşudur. Ana faaliyet alanları sigortacılık ve finansal hizmetler olan Talanx AG,  Almanya'da 2005 yılı itibariyle Allianz Group ve Munich Re'den sonra üçüncü büyük sigorta grubu olmuştur.

Talanx'ın sahibi olduğu firmalardan Aspecta, brokerler vasıtası ile sigorta ürünleri pazarlamaktadır. CiV Versicherungen, PB Versicherungen ile Neue Leben sigorta firmaları, bankalar vasıtası ile pazarlama üzerine uzmanlaşmışlardır. Öte yandan Clarendon, özel sigortalar üzerine yoğunlaşmıştır. Ampega ise fon ve hisse yöneticiliği yapmaktadır. Bireysel sigorta üretiminden kurumsal, sinai sigortalara yayılan geniş ürün yelpazesine sahip grup, hem hayat hem de hayat dışı dallarında aktiftir. HDI Sigorta’yı satın alan HDI International Holding AG bir Talanx Grup şirketidir.

 

HDI Kasko Sigortası

HDI kasko ile risklere karşı koruma altına alabilirsiniz. Risklerin gerçekleşmesi durumunda oluşan hasarları HDI kasko poliçenizi kullanarak yüksek maliyetli hasar masraflarını ödemezsiniz. Kasko sigortası mini onarım teminatı ile aracınızın küçük hasarlarını poliçenizi bozmadan HDI kasko anlaşmalı servisler aracılığı ile yaptırmanız mümkün. HDI avantajlı kasko ürünlerini incelemek ve diğer sigorta firmaları ile karşılaştırmak için teklif alın, anında bütçenize en ideal kasko sigortasına ulaşın.

 

HDI Sigorta Trafik Sigortası

HDI trafik sigortasıyla standart trafik sigortası teminatlarına sahip olabilirsiniz. Karşı tarafın aracını veya 3.kişilerin maddi/bedeni zararları karşılayan HDI sigorta trafik sigortası hasar anınızda her zaman yanınızda. Zorunlu trafik sigortanızı zaman kaybetmeden yaptırmak için hemen teklif alın, karşılaştırma yaparak bütçeniz için en uygununu anında satın alın.

 

HDI Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Hasar sürecinizin ne durumda olduğunu HDI Sigorta dosya sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Online işlemler sayfasından HDI Sigorta dosya sorgulama yapabilirsiniz. Aynı zamanda HDI hasar ihbar işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz. Poliçe numarası veya dosya numarasını bilgilerinizi girerek hasar sorgu yapmanız mümkün.

 

HDI Sigorta Anlaşmalı Servisler

HDI anlaşmalı servisler listesini HDI'nin internet sayfasından öğrenebilirsiniz. HDI sigorta poliçenizin kapsamına göre değişmekle beraber tamir masraflarınız şirket tarafından karşılanır.

Anlaşmalı cam servisleri ve anlaşmalı araç tamir servisleri birbirinden farklı olabilir bu nedenle güncel HDI anlaşmalı tamir servislerini öğrenerek aracınızı götürmenizde fayda var.

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.