Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta

Sigortacılık sektörünün Türkiye’de önde isimlerinden olan Anadolu Sigorta; araç sigortaları, sağlık sigortaları, sorumluluk sigortaları ve daha birçok branşta müşterilerine hizmet vermektedir. Toplam prim üretiminde lider şirketler konumunda olan şirket; 4,7 milyar TL’ye prim üretimini taşıdı. Öz sermaye kârlılığında %11,2’ye ulaşan şirket bugün hala sektördeki yerini koruyor.

Dijipol.com üzerinden zorunlu trafik sigortası, kasko sigortası branşlarda Anadolu Sigorta’dan teklif alabilirsiniz.

 

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası

Anadolu Sigorta kasko ürünleri sayesinde aracınız da cebinizde hep güvende. Geniş teminat seçenekleri, bütçenize uygun fiyatlarıyla Anadolu Sigorta dijipol.com’da. Kasko sigortası çarpma-çarpışma, yangın ve çalınma gibi ana teminatları kapsarken Anadolu Sigorta ek teminatları ile yanlış akaryakıt dolumundan cam onarım teminatına kadar birçok riski de ek teminatlar sayesinde poliçenize ekleyebilirsiniz. Hemen kasko sigortası teklif ekranımızdan kendinizin ve aracınızın bilgilerini girin size özel sigorta tekliflerini keşfedin.

 

Anadolu Sigorta Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta trafik sigortası ile zorunlu trafik sigortanıza uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Trafik sigortasının ana teminatları dışında poliçenize eklettirebileceğiniz ek teminat ile sigortanızı genişletebilirsiniz. Anadolu trafik sigortasının branşa özel hazırladığı paketleri keşfetmek için hemen teklif ekranına tıklayın ve size özel teklifleri sıralayın.

 

Anadolu Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Anadolu Sigorta’dan aracınızın hasarını sorgulama işlemlerini yapabilmeniz için Anadolu sigorta web sitesi üzerinden hasar dosyası numaranızı girmeniz gereklidir. Online olarak yapabileceğiniz bu işlem sayesinde hasar süreçlerinizi kolaylıkla takip edersiniz.

 

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Araç Servisi

Poliçe kapsamınıza göre aracınızın tamir masrafları Anadolu Sigorta tarafından karşılanır. Anadolu sigorta anlaşmalı araç servis ağı sayesinde mini onarım hizmetleri, oto tamir hizmetleri ve cam servisinden faydalanabilirsiniz. Araç servis ağı bulunduğunuz şehre, aracınızın modeline ve markasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Unutmamanız gereken en önemli noktalardan birisi araç servis ağının poliçe teminat ve limitlerine göre değişebileceğidir.

Anadolu Sigorta anlaşmalı servis ağı için şirketin web sitesini ziyaret edebilir ve hasar anında size en yakın olan servisi seçebilirsiniz. Aracınızın çekilmesi gereken durumlarda ise yine sigorta şirketiyle ya da dijipol.com hasar talep sayfasıyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.