Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Şeker Sigorta

Cumhuriyetin kalkınma çabalarının bir parçası olarak, Türkiye genelindeki yüz binlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçinin hızla büyüyen ihtiyaç ve talepleriyle paralel, varlıklarını koruyan ve güvence altına alan sigorta hizmetleri amacıyla, 1955 senesinde Şeker Sigorta kurulmuştur.

Çiftçilerin mahsullerini çeşitli olumsuz durumlara karşı korumak amacı ile modern sigorta çözümleri sunmak üzere Sınırlı Sorumlu Pancar Ekicileri Üretim Kooperatifleri, Şeker Şirketleri ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. iş birliğinde, 2,5 000 000 lira sermayeli Şeker Sigorta A.Ş.’nin kuruluşu gerçekleştirilmiştir.

Şeker Sigorta hayat dışındaki tüm branşlarda; Nakliyat, Yangın, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi Sigortaları gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Yurt çapında 800’ü aşkın uzman acentesi bulunan şirketin, beraberinde Şekerbank A.Ş.’nin tüm şubeleriyle de faaliyet göstermektedir.

 

Şeker Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Herhangi bir hasarda öncelikle 0212 444 4 726 numaralı telefon aranmalıdır. Hasar ihbarlarınızda müşteri temsilcisi size aşağıdaki bilgileri verecektir.
1. Poliçe Numarası
2. Sigortalı Adı
3. Hasar Tarihi
4. Hasar Yeri
5. Hasarın Oluş Şekli
6. Tahmini Hasar Miktarı
7. Ekspertiz Yapılacak Yerin Adresi ve Telefon Numarası
8. Sigortalı / İhbar Edenin Telefon Numarası verilecektir.

Hasar ihbarları sigortalının risklerinin gerçekleştiğini öğrendiği tarihten itibaren en geç beş gün içerisinde yapılması gerekir.

Zabıt işlemleri sonrasında, aracınızı anlaşmalı Şeker Sigorta servislerine yönlendirmeniz halinde hasar ihbarı anlaşmalı servislerimiz tarafından yapılarak, expertizi yapılacak ve aracınızın onarımı en kısa bir süre içinde yapılacaktır. Ayrıca bu işlemlere hiçbir ücret durumunda kalmayacak

Dijipol.com ile sigorta yaptırmak çok kolay! Nerede olursanız olun online sigortacılığın keyfini çıkartın. Dijipol.com’un Hasar Talep sayfası sayesinde hangi sigorta şirketinden ve hangi branştan sigortanızı yaptırmış olursanız olun; hasar süreçlerinizi yöneten bir ekip ile çalışmanın rahatlığını yaşarsınız.