Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Euroka Sigorta

1989'da faaliyetlerine başlayan Garanti Sigorta; Mart 2007'de Eureko B.V. Garanti ortaklığı sonucunda Eylül 2007'den itibaren Eureko Sigorta adı ile hizmet sunmaktadır. Ortaklık sonucunda Eureko Sigorta hisselerinin %80'i Eureko B.V.'ye, %20'si Garanti Bankası'na aittir. Genel merkezi İstanbul'da bulunan Eureko Sigorta, Türk sigortacılık piyasasının saygın ve tercih edilen bir üyesidir.

%23 Pazar Payı

Hayat dışı tüm branşlarda faaliyette bulunan Eureko Sigorta, banka sigortacılığının Türkiye'deki en etkin uygulayıcılarından birisi olarak tanınmakta ve bu alandaki liderliğini %23'lük pazar payı ile devam ettirmektedir. Garanti Bankası'nın beraberinde Denizbank, Tekfenbank ve MNG Bank ile geliştirdiği iş birliği, Eureko Sigorta'nın yurt sathına yaygın bir dağıtım ağına sahip olmasını ve yüzbinlerce müşteriye ulaşmasını sağlamıştır.
Eureko Sigorta, banka dağıtım kanallarının beraberinde, yurt çapında yaygın acente ve broker ağı ile de müşterilerine sigortacılık hizmet ve ürünleri sunmaktadır.
Alternatif dağıtım kanalları arasına 2004 senesinde girmiş, 365 gün 24 saat çalışan Alo Eureko Sigorta, müşteri memnuniyetinin artmasında önemli rol üstlenmiştir.
Uluslararası reasürörler ile uzun senelere dayalı, köklü ilişkileri olan Eureko Sigorta, Munich Re, Swiss Re, Maphre Re, Odyssey Re, Endurance gibi firmalarla ağırlıklı olarak çalışmaktadır. Euroka Sigorta; ülkemizin en büyük reasürör firması olan Milli Re ile yakın bir iş birliği içindedir.

 

Euroka Sigorta Hangi Branşlarda Hizmet Verir?

Euroka Sigorta müşterilerine;
1. Kasko Sigortası
2. Zorunlu Trafik Sigortası
3. DASK (Zorunlu Deprem Sigortası)
4. Konut Sigortası
5. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
6. Ferdi Kaza Sigortası
7. Seyahat Sağlık Sigortası
8. İş Yeri Sigortaları
9. Mühendislik Sigortaları
10. Nakliyat Sigortaları
11. Sorumluluk Sigortaları
12. Tarım Sigortaları
13. Kredi Sigortaları

Branşlarında hizmet vermektedir.

Euroka Sigorta Dijipol.com’da

Konut sigortasından DASK’a, tamamlayıcı sağlıktan yabancı ve seyahat sağlığa kadar birçok branşta hizmet veren online sigortacılık platformu dijipol.com’da, Euroka Sigorta ürünleri de müşterilerimizin hizmetinde.
Dijipol.com üzerinden hizmet verilen branşlardan hangisi ile alakalı teklif almak istiyorsanız, teklif sayfasına girip istenilen bilgileri doldurabilirsiniz. Bu sayede teklifler ekranınıza düşer ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz 0850 433 08 50 numaralı hattan da müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.