Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Bupa Acıbadem Sigorta

20 yıldan fazladır deneyimi ve sağlık sigortaları alanında uzmanlaşmış ve bu alana yoğunlaşmış tek sigorta acenteliği olarak faaliyetini sürdüren Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. özel sağlık sigortası ürünlerine dijipol.com üzerinden sahip olabilirsiniz.

1992 senesinden bugüne dek Sağlık, Hayat ve Ferdi kaza branşlarında olan ürün yelpazesiyle, şeffaf ve ölçülebilir çalışma biçimi ve insan merkezli sigortacılık anlayışla "Değer yaratan, alanında lider ve pazar belirleyici şirket olma" vizyonunu gerçekleştirmek için çalışmalarını devam ediyor.

Genel Müdürlüğü Ataşehir’de dahil olmak üzere, Doğu Marmara, Ege, Orta Anadolu, Güney Anadolu ve Kuzey Marmara Bölge Müdürlükleri ile Kozyatağı, Mecidiyeköy, Bakırköy, Beylikdüzü, Altunizade, Fulya ve Kartal Şube Müdürlükleri, 500 üstünde çalışanı ve Türkiye genelinde 300 üstünde acentesi ve 4000’i aşkın medikal hizmet ağı ile hızı ve niteliğini üst seviyeye çıkarmak amacı ile büyümeye devam etmektedir.

 

Acıbadem Sağlık Sigortası

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortasıyla özel sağlık kurumlarından poliçenizdeki limitler dahilinde sağlık hizmeti alabilirsiniz. Ayakta tedavi teminatı kapsamında ücretsiz olarak sağladığı muayene, tahlil ve tetkik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Türkiye genelinde 390’dan fazla sağlık kurumu ile anlaşma sağlayan Acıbadem Sigorta ile pek çok özel hastanede iyi bir şekilde tedavi olabilirsiniz.

Acıbadem sağlık sigortası yaptırarak pek çok ek teminat avantajında da faydalanabilirsiniz. Doğum teminatını poliçe içerisinde sunan Acıbadem sağlık sigortasıyla hamilelik kontrollerinizi poliçedeki limitler dahilinde yaptırabilirsiniz. Özel kurumlarda yüksek maliyetlere neden olabilecek fizik tedavi hizmetini Acıbadem sağlık ürünü içerisinde kullanabilirsiniz.

Acıbadem sigortası fiyatları ve teminatlarını, dijipol.com'dan tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alarak diğer sigorta firmaları ile de karşılaştırabilirsiniz. Sağlık tedavi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en ideal sağlık sigortasını karşılaştırma yaparak kolaylıkla seçmeniz mümkün.

 

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedaviler için özel sağlık sigortası poliçenizin limitlerine ve poliçe kapsamındaki teminat limitleri ve ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınızın sizin adınıza direk olarak anlaşmalı kuruma ödenir.

Sigorta şirketlerinin tümü ağında yer alan anlaşmalı sağlık kurumları listesini haber vermeden değiştirebilme hakkına sahiptir. Bu sebeple sağlık hizmeti almak için herhangi bir kuruma başvurmadan önce listeden sigorta anlaşmalı hastane, sigorta anlaşmalı doktor, tanı ya da tıp merkezlerini güncel listeden kontrol edin ve seçmiş olduğunuz kurumu telefon ile arayarak randevu alın.

 

Acıbadem Sigorta Anlaşmalı Hastaneler Listesinde Bulabileceğiniz Sağlık Hizmetleri Neler?

1. Hekim
2. Hastane
3. Özel Klinik
4. Tıp Merkezleri
5. Poliklinik
6. Laboratuvar
7. Check-Up