Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Orient Sigorta

1982 senesinde Al-Futtaim grubu bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Orient Sigorta, hızlı bir büyüme göstererek 2010 yılı ve sonrasında net karını maksimize edip sektörde bulunan diğer sigorta firmaları arasında en yüksek kara erişen hizmet sağlayıcısı konumuna yükselmiştir. Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki en büyük sigorta firmalarından bir tanesi olan Orient Sigorta, Orta Doğuda “A” notuna sahip olan tek sigorta şirketi olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır.

Farklı hizmetler ve geniş ürün yelpazesine sahip olan Orient Sigorta; uzman bir yaklaşımı ile amaçlarına hızlıca ilerlemektedir. Sigortalı tarafından seçilen ürünlerin kullanıcıların taleplerine ve sürdürülebilirliğe uyumlu olmasın da hizmet niteliğini yukarılara taşımaktadır. Hem online hizmet birimleri hem de fiziki acenteleriyle kesintisiz hizmet sunan Orient Sigorta, sunduğu tüm teminatları sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Türkiye genelinde nerdeyse her ilde işletmenin anlaşmalı servis noktalarının bulunması da hizmet ağının hızlı bir şekilde genişleyebilmesini sağlamıştır.

 

Orient Sigorta Ürünleri

Sigorta piyasasına emin adımlarla giriş yapan Orient Sigorta; konut sigortaları, araç sigortaları, iş yeri sigortaları, ferdi kaza sigortaları ve seyahat sigortaları ilk sırada olmak üzere hem genel hem de spesifik alanlarda kullanıcıların taleplerine uygun çözümler üretebilmektedir.

 

Orient Kasko Sigortası

Dijipol.com üzerinden kasko sigortası hizmeti veren Orient Sigorta, kullanıcılarına en ideal fiyatlar ile araç sigortası yaptırabilme imkânları sağlar. Siz de hemen teklif ekranımızdan araç ve sürücü bilgilerinizi sisteme girerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede aracınız için Orient Sigorta'nın sunduğu poliçe bedelini ve en uygun fiyatı kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hasar dosya sorgulama işlemleri ve diğer prosedürler ile alakalı olarak Orient Sigorta danışma hattı üstünden destek alabilirsiniz.

 

Orient Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye genelinde 70 ilde 500'ün üstünde anlaşmalı servis noktası ile hizmet sunan Orient Sigorta, meydana gelen hasarları en kısa bir süre içinde tazmin edebilmenizi sağlar. Size en yakın servis için yaşadığınız şehri ve bölgeyi seçmeniz yeterli olacaktır.

Dijipol.com sayesinde alacağınız kasko sigortası ile aracınıza ait zararları teminat altına alabilirsiniz. Uygun prim ödemeleriyle sahip olacağınız kasko sigortası hasar karşısında, önünüze çıkabilecek yüksek tutarları sizin yerinize öder.