Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Unico Sigorta

Unico Sigorta, Türkiye’nin 27 senelik tecrübesiyle sigorta firmaları arasında önemli bir yerde bulunan Aviva Sigorta’nın isim değiştirmesi sonrası Almanya ve Hollanda’nın finans devlerinin de desteğiyle tam adı United Insurance Company - Unico Sigorta olarak yoluna devam etmektedir.

Türkiye’deki sigortacılık faaliyetlerine 1988 senesinde başlayan Aviva Sigorta’nın birikim ve deneyimine ilave olarak, Londra merkezli EMF Capital Partners, Almanya Kalkınma Bankası ve Hollanda Kalkınma Bankası’nın da desteğini alan Unico Sigorta piyasasına yeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor.

 

 

Unico Kasko Sigortası

 

Unico kasko sigortasıyla aracınızı çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma gibi büyük masraf çıkartacak risklere karşı garanti altına alabilirsiniz. Unico kasko maliyetleri ve teminatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için teklif alabilirsiniz.

 

 

Unico Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

 

Unico Sigortaya ait poliçenizin hasar sorgulama işlemlerini Unico Sigorta’nın online işlemler sayfasından yapabilirsiniz. Hasar sürecini takip ederek en kısa bir süre içinde hasar sürecini tamamlayabilirsiniz.

 

 

Unico Sigorta Anlaşmalı Servisler

 

Unico Sigorta'nın anlaşmalı servisler ağında yer alan ve size en yakın olan araç tamir merkezine aracınızı götürerek tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Sigorta şirketleri anlaşmalı servisleri değiştirebildiği için Unico Sigorta, kasko sigortası anlaşmalı servis ağı için güncel listeyi kontrol etmeniz sizin yararınıza olacaktır.  Bu nedenle sonrasında mağdur olmamak adına size en yakın anlaşmalı kurumu bulurken Unico Sigorta'nın kendi sitesinden teyit edin.

 

 

Unico Sigorta Hasar Talep Evrakları

 

1. Kaza yeri resimleri (Varsa)
2. Ruhsat sahibine ait banka hesabına ait bilgiler (Banka - Şube Adı, IBAN )
3. Trafik kazası tespit tutanağının fotoğrafı tasdikli sureti ya da taraflar arasında tutulmuş kaza tespit tutanağı
4. Beyan yazısı
5. Resmi rapor tutuldu ise alkol raporu
6. Ruhsat fotokopisi
7. Sürücü ehliyet fotokopisi
8. Hasar resimleri (Varsa)
9. Parça işçilik faturası

Dijipol.com üzerinden kasko sigortası tekliflerinizi farklı sigorta şirketlerinden alabilirsiniz. Alacağınız teklifleri aynı ekran üzerinden karşılaştırabilir ve kolayca satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Dijipol.com ile sigorta hizmeti almak sadece size satın alma aşamasında değil birçok alanda avantaj sunar. Hasar Talep sayfası ile hasarınıza ait işlemleri gerçekleştirir, poliçe yenileme hizmeti ile yenilemesi gelen poliçelerinizi asla atlamazsınız.