Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Gulf Sigorta

Kanada merkezli Financial Holdings Limited (Fairfax) ile Kuwait Projects Company’nin (KIPCO) ortaklığıyla Gulf Insurance Group KSCP, (GIG) kurulmuştur. GIG, Türkiye’de Gulf Sigorta markasıyla sigorta faaliyetlerini yürütmektedir. KIPCO’nun Türkiye’deki bir başka iştiraki ise Burganbank A.Ş.’dir.

Güçlü finansal yapısıyla müşterilerine güvencenin başladığı andan itibaren essiz hizmet sunma garantisi sunan GIG, dünyanın en önemli kredi derecelendirme kuruluşları, Moodys’den Ağustos 2017’de A3, AM Best’ten Haziran 2017’de “A” (Excellent) notlarına sahiptir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikaları ile Gulf Sigorta hasar hizmeti vermektedir.

Türkiye’de en beğenilen sigorta acenteliği olma vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta, öncü sigorta çözümlerini farklı dağıtım kanalları üzerinden, deneyimli ve konularında profesyonel ekiplerinin sunmuş olduğu istisnai müşteri hizmeti ile hem bireysel hem de kurumsal sigorta branşlarında faaliyet göstermektedir.

 

Gulf Kasko Sigortası

Gulf Sigorta kasko sigortası, aracınızın çarpma-çarpışma, yangın ve çalınma gibi risklere karşı korur. Hasarların gerçekleşmesi durumunda arabanızın alacağı hasar masrafları Gulf Sigorta tarafından poliçe limitlerince ödenir. Gulf Sigorta, kasko sigortası teklifi alarak sigorta özelinde fiyat ve teminat detaylarını dijipol.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Gulf Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Hasar sorgulama işlemi için Gulf hasar sorgulama yapabilir ve kasko poliçenizin hasar sürecini takip edebilirsiniz. Gulf dosya sorgulama yapabilmek için Gulf Sigorta'nın online işlemler sayfasından bilgilerinizi girmeniz gereklidir. Gulf hasar dosya sorgulama için TC Kimlik/ Vergi No ile beraber Poliçe No ya da Hasar No alanlarından en az birini doldurmalısınız.  Hasar sürecinizin son güncel durumunu bu sayede öğrenerek işlemlerinizi zamanında yapabilirsiniz.

 

Gulf Sigorta Anlaşmalı Servisler

Kasko sigortası anlaşmalı servisler listesini Gulf Sigorta’dan öğrenerek aracınızı yetkili serviste tamir ettirebilirsiniz. Sigorta şirketleri yetkili servisleri değiştirebilirler, hem de Gulf cam servisleri ve tamir servisleri farklı olabilir. Bu sebeplerle Gulf Sigorta'nın anlaşmalı servisler sayfasından il/ilçe bilgilerinizi girerek tamir için gidebileceğiniz servisleri öğrenin.

 

Gulf Sigorta İletişim Bilgileri Nedir?

www.gulfsigorta.com.tr adresini tıklayarak web sitesini ziyaret edebilir, 444 12 44 numaralı hattan ise müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.