Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Quick Sigorta

Türkiye'nin yeni sigorta firmalarından biri olan Quick Sigorta, pek çok branş türünde sunduğu nitelikli sigortacılık hizmetleriyle sektörde yer almaktadır. Kasko, trafik sigortası, ferdi kaza sigortası, seyahat sigortası ve DASK gibi ürünleriyle faaliyette bulunan sigorta firması, ayrıcalıklı hizmetleriyle, tercih edilen ve güvenilen sigorta firması olarak bilinmektedir. Geniş çaplı sigorta hizmetleriyle Quick Sigorta, müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarını yüksek hizmet kalitesiyle karşılamaktadır. Tamamen yerli sermaye ile kurulan sigorta firma, hizmet vermekte olduğu alanlar olan hayat sigortaları dışındaki tüm sigorta dalları için kanunlara uygun olarak almış olduğu tüm izinler ile faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

 

Quick Sigorta Ürünleri

 

Sigortacılık alanında nitelikli hizmet anlayışıyla; Türkiye'de faaliyette bulunan Quick Sigorta, hayat dışı tüm sigorta dallarında ürün ve hizmetler vermektedir. Sigortacılık sektöründe en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Quick Sigorta trafik sigortası ve kasko sigortası sayesinde trafikte hasar verdiğiniz ya da hasar aldığınız maddi ve bedensel zararların giderlerini, teminat limitleri dahilinde şirket tarafından ödenir.

 

 

Quick Sigorta Anlaşmalı Servisler

 

Quick Sigorta'nın ülke genelinde anlaşmalı olduğu 1000'den fazla araç teknik servisi bulunur. Bu sayede ihtiyacınız olan anda sigorta acenteliğinin web sitesinden anlaşmalı servislerin listesini inceleyerek ya da yakındaki teknik servisi bul alternatifini kullanarak kendilerine en yakın anlaşmalı araç teknik servisini görebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın anlaşmalı teknik servisin iletişim bilgilerine de aynı ekrandan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Quick Sigorta, seçtiğiniz servis anlaşmalı olsun ya da olmasın tüm Türkiye'de anında ekspertiz ve araç teslimi sırasında hasar ödeme garantisi sunmaktadır. Bu hizmeti sayesinde sigorta sahipleri, herhangi bir kaza ya da hasar durumunda gerçekleşen risklerde anlaşmalı servis bulma sıkıntısı yaşamamaktadır.

 

Dijipol.com üzerinden;

1. Kasko Sigortası 
2. Zorunlu Trafik Sigortası,
3. Konut Sigortası,
4. Zorunlu Deprem Sigortası,
5. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası,
6. Bireysel Sağlık Sigortası,
7. Yabancı Sağlık Sigortası,
8. Seyahat Sağlık Sigortası,
9. Evcil Hayvan Sigortası,
10. Cep Telefonu Sigortası,

 

Branşlarından online sigortacılık hizmeti alabilirsiniz. Teklif ekranlarından istenilen bilgileri girip sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilir, karşılaştırabilir ve satın alabilirsiniz.