Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Bereket Sigorta

Bereket Sigorta, 1995 senesinde kurulmuştur. 13.01.2017 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir protokolü ile TMSF'den devralınmış ve 158 senelik köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1619 kooperatifi yaklaşık 1.000.000 çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilmiştir.

Bereket Sigorta, çalışma prensibi olarak tüm yatırımlarını faizsiz olarak yapmaktadır.

Kasko sigortası, yangın sigortaları, zorunlu trafik sigortası, mühendislik sigortaları DASK ve sorumluluk sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyette bulunan Bereket Sigorta, kurulmuş olduğu günden bu yana teknolojiyi en iyi kullanan firmalardan biri olmuştur.

Yurt geneline dağılmış 10 bölge müdürlüğü ve 750'ye yakın acentenin beraberinde; Türkiye Finans Katılım Bankası, Albaraka Türk Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası, Anadolubank, PTT Bank ve İller Bankası şubeleri satış kanallarımız olarak faaliyet göstermektedir.

Sektörün ve müşterilerin gereksinimlerine en ideal ürünleri oluşturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmak öncelikli hedefleri arasında olan Bereket Sigorta, gelecek senelerde de yenilikçi ve nitelikli hizmet anlayışı ile sigorta piyasasına değer katmaya devam edeceğini bildiriyor.

 

Hasar Anında Bereket Sigorta ile Nasıl İletişime Geçersiniz?

Kaza zamanında meydana gelen hasarlar için 444 27 58 numaralı BEREKET Çağrı Merkezi'ni arayarak hasar ihbarında bulunmanız gerekli. Hasar ihbarı yapmadan önce ihbar için gerekli olarak bilgileri hazırlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Hasar ihbarınızı yaptıktan sonra size verilecek hasar dosya numarasını kaydederek, hasar takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın; hasar ihbarından sonraki tüm süreçlerinizi bu numara ile gerçekleştireceksiniz.

 

Bereket Sigorta Anlaşmalı Servisler

Bereket Sigorta anlaşmalı araç servislerinden aracınıza yapılacak olan tamir ve onarım işlemlerini kolayca yaptırabilirsiniz. Poliçenizi teminat ve limitlerine göre değişebilecek anlaşmalı servis ağlarında; mini onarım, cam, oto tamiri gibi hizmetlerden yaralanabilirsiniz. Bereket Sigorta anlaşmalı servis ağı için şirketin ‘’Anlaşmalı Servisler’’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.