Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Türk Nippon Sigorta

Türk sigorta piyasasında, sürdürülebilir, fark yaratan ve yenilikçi sigorta acenteliği olma vizyonuna sahip Türk Nippon Sigorta, 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya 'nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığıyla kuruldu.

Türk Nippon Sigorta, 2008 senesinden bu yana ise Harel Grup’un gücü ve desteğiyle sigortacılık faaliyletlerine devam ediyor. Profesyonel ekibiyle koşulsuz müşteri beğenisi ilkesini amaç edinen şirket, optimum kalitede ürün ve hizmet vermeyi amaçlıyor.

Türk Nippon Kasko Sigortası

Kaza riskine karşı aracınızı Nippon Sigorta ile koruyabilirsiniz. Dijipol.com üzerinden Nippon Sigorta kasko teklifi alarak fiyat ve teminatları karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en ideal kasko sigortası ürününü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Türk Nippon Trafik Sigortası

Nippon trafik sigortasıyla aracınızla karşı tarafa vereceğiniz zararlar şirket tarafından limitler dahilinde karşılanır. Türk Nippon trafik sigortası; primlerini ve teminatlarını detaylı incelemek için dijipol.com üzerinden teklif alabilirsiniz. Geciktirmeden yaptıracağınız trafik sigortası ile sigortasız trafiğe çıkmanın cezalarını ödemek mecburiyetinde kalmayın.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile sağlığınız güvence altında. Hemen dijipol.com'dan tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini almak ve şirketler arasında karşılaştırma yapmak için hemen teklif ekranımızı ziyaret edin.

Türk Nippon DASK

Türk Nippon DASK sigortası sayesinde evinizi deprem riskinden koruyabilirsiniz. Maddi anlamda sizi ve binanızı güvence altına alan DASK'ın ülkemizde yaptırılması zorunludur.

Türk Nippon Konut Sigortası

Güzel anıları biriktirdiğiniz evinizi sigortalamak çok basit. Unutmayın; konut sigortası yaptırmak sizi ve geleceğinizi korur.

Türk Nippon Sigorta Hasar İhbar ve Hasar Sorgulama

Nippon Sigorta hasar suç duyurusu ve sorgulama işlemlerini Nippon'un kendi web sitesinden yapabilirsiniz. Hasar sorgulama yaparak hasar sürecinizin aktüel durumunu öğrenebilir ve işlemleri zamanında tamamlayabilirsiniz.

Türk Nippon Anlaşmalı Servisler

Türk Nippon anlaşmalı hastane ve sağlık kuruluşları ile anlaşmalı araç tamir listesine Nippon'un web sitesi üzerinden anlaşmalı servisler sayfalarından ulaşabilirsiniz. Sigorta şirketleri anlaşmalı servisleri değiştirebilmektedir. Bu nedenle yanlış bir servise veya kuruluşa gitmemek adına güncel listeleri incelemelisiniz.