Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta nakliyattan araç sigortalarına, mühendislik sigortalarından devlet destekli tarım sigortalarına, sağlık sigortalarından ferdi kazaya kadar birçok alanda, 2014 senesinden beri faaliyet göstermekte olan yerli ve milli bir şirkettir. Türkiye’nin tamamına yayılan 2000’e varan acentesi ve 7 Bölge Müdürlüğü ile müşterilerinin sigorta ihtiyacına yönelik hizmet sağlamaktadır.

Kurulduğu günden beri, kuvvetli mali altyapısı, teknolojiye uygunluğu, sosyal sorumluluk projeleri şeffaflık, ulaşılabilir, yenilikçi yaklaşımı, sektörde en güvenilen şirketler arasında yer almaktadır.

‘’Doğasında Güven Var’’ ilkesiyle2017 ve 2018 yılları sonunda, prim üretiminde ve de hizmet kalitesinde sektörün ilk 10 şirketi arasında yerini almıştır.

 

Doğa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğa sağlık sigortası yaptırarak ailenizi ve kendinizin sağlığını garanti altına alabilirsiniz. Doğa sigorta sağlık sigortası maliyetleri ve teminatlarını öğrenmek için teklif alıp ayrıntıları inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer sigorta firmalarının sağlık sigortası teklifleri ile karşılaştırıp dijipol.com'dan en ideal sağlık sigortası bulma avantajını kullanabilirsiniz.

 

Doğa Sigorta Kasko

Aracınızı çarpma, çarpılma, yangın ve hırsızlık gibi risklere karşı güvenceye almak için kasko yaptırmanız gerekir. Doğa kasko sigortasıyla aracınızın başına gelebilecek risklerin hasar masrafları şirket tarafından karşılanır. Bu sayede yüksek maliyetli hasar masraflarını sizin ödemenize lüzum kalmaz. Doğa anlaşmalı tamir servilerini de kullanarak aracınızın tamir onarım sürecini en kısa sürece tamamlamanız mümkündür.

 

Doğa Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortanız olmasan trafiğe çıkmanın cezaları vardır. Aracınızın trafik sigortasını geç olmasan yaptırın. Doğa Sigorta zorunlu trafik sigortası sayesinde karşı tarafa vereceğiniz zararlar poliçeniz tarafından karşılanır. Doğa trafik sigortası tekliflerini hemen almak ve teminatları öğrenmek için hemen teklif sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Doğa Hasar Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta web sitesinde yer alan Hasar Arama sayfasına hasar dosya numaranızı girerek hasar sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hasar dosyanızın durumunu 0850 811 51 00 numarasından Doğa Sigorta hattını arayarak da öğrenebilirsiniz.

 

Doğa Anlaşmalı Servisler

Aracınızı hasar anında götüreceğiniz Doğa Sigorta anlaşmalı servis listesini şirketin güncel anlaşmalı servisler listesinden öğrenebilirsiniz. Yine Doğa Sigorta anlaşmalı hastaneler zincirini de aynı sayfadan öğrenebilirsiniz.