Kaskonu 80 TL indirimle almak için indirim kodunu kullanmayı unutma!
PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
80 TL İNDİRİM
KUPON
Kullanım süresi sona ermeden kuponu kullan!PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50

Ak Sİgorta

Kasko, trafik, sağlık sigortaları ve daha birçok farklı sigorta branşları için hemen teklif alın!

Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

dijipol.com bir ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. iştirakidir.

7/24 Uzmanından Destek0850 433 08 50

Ak Sigorta

Ak Sigorta, 1960 yılından beri sigortacılık sektöründe hizmet vermektedir. Yenilikçi ve müşteri odaklı olmayı kendine prensip haline getiren Ak Sigorta, kurumsal müşteri portföyü ve bireysel müşterilerine; 10 adet bölge müdürlüğü, 664 kişilik çalışan kadrosu, 3000’e yaklaşmış acenteleri, Türkiye genelinde bulunan 782 tane Akbank şubesi, 69 brokeri, 5.750 anlaşmalı kurum ve kuruluşlar ile hizmet vermektedir.

Ak Sigorta, Belçika Ageas şirketi ve Sabancı Holding ortaklığı ile marka değerini ve bilinirliğini yükseltmektedir.

Araç sigortalarından sağlık sigortalarına, sorumluluk sigortalarından konut sigortalarına hatta evcil hayvan sigortasına kadar pek çok branşta hizmet sağlayan Ak Sigorta Türkiye’de sigortacılığın gelişimine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

 

Aksigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Ak Sigorta zorunlu trafik sigortası; her branşta olduğu gibi bu branşta da farklı teminat ve özellikleriyle müşterilerine geniş hizmet yelpazesi sunuyor. Ak Sigorta ile zorunlu trafik sigortanızın kapsamını genişletebilirsiniz. Ek prim ödemeleriyle gerçekleştirebileceğiniz sigorta kapsamı genişletme işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online olarak Ak Sigorta zorunlu trafik sigortası tekliflerini anında alabilmek için, zorunlu trafik sigortası sayfamızı ziyaret edebilir ya da 0850 241 08 50 numaralı telefon hattımızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ak Sigorta Kasko Sigortası

Ak Sigorta kasko sigortası sayesinde aracınızı risklerden uzak tutmak mümkün! Kaza veya diğer oluşabilecek olumsuz durumlara karşı aracınızı Aksigorta kasko sigortası ile teminat altına alın. Geniş ürün yelpazesi ve teminatları, kolay ulaşılabilir anlaşmalı servis ağı sayesinde hasar süreçlerinizi yönetmek çok kolay olacak. Yedek parça servisinden ikame araç hizmetlerine, çekici hizmetinden mini onarım paketlerine kadar birçok gerekli alanda hizmet alın. Ak Sigorta kasko sigortası fiyatları ve teminatlarını detaylı olarak görüntüleyebilmek için hemen kasko sigortası teklif sayfamızı ziyaret edebilir ya da 0850 241 08 50 numaralı telefon hattımızdan müşteri temsilcimizle iletişime geçin.

 

Ak Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama İşlemleri

Hasar dosyası sorgulama işlemi sayesinde aracına ait hasar durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Aksigorta hasar dosyası sorgulama ekranına aracınızın hasarına ait dosya numaranızı yazarak sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Ak Sigorta hasar dosyası sorgulama işleminin yanında Ak Sigorta hasar ihbar sayfasından da aracınıza ait hasarlar için ihbarda bulunabilirsiniz. 

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.