Koru Sigorta | Dijipol
Sigorta Uzmanı0850 433 08 50

Koru Sigorta

Kasko, trafik, sağlık sigortaları ve daha birçok farklı sigorta branşları için hemen teklif alın!

Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Koru Sigorta

Türkiye'de ki ilk sigorta kooperatifi unvanına sahip olan Koru Sigorta, sigorta sektöründe tecrübeli profesyonel bir kadroyla hayata geçmiş bir projedir. Şirket risk yönetimini kooperatif anlayışla birleştiriyor. Şirketten sigorta yaptırmış poliçe sahipleri Koru Sigorta kooperatif sistemine dahil olabiliyor ve bu anlayışın güvenini oldukça fazla hissediyor. Kooperatif anlayışı Koru Sigorta'da 2011 senesinden beri işlemektedir. Derneklerin, kooperatiflerin ve birçok sendikanın da içinde dahil olduğu sistem güçlü bir imaj çiziyor. 

 

Koru Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Koru Sigorta Bireysel Sigorta Branşları

 

Koru Sigorta bireysel ürünleri içerisinde; ''Evimi Koru, Eşyamı Koru Eşya Sigortası, Kobim Paket, Ortak Alanlarımızı Koruyoruz, Eczanemi Koru, Beni Koru Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Trafik Sigortası, Arabamı Koru Kasko Poliçesi, Teknemi Koru, DASK gibi branşları sıralayabiliriz. Poliçeye eklettirilebilecek ek teminatlar sayesinde kapsamı genişletilebilen sigortalar, depremden yangına, hırsızlıktan depreme, selden yangına kadar bir çok olaya ve doğal afete karşı sigortalıya güvence sunuyor. Ev eşyalarının korunmasından iş yerinde yer alan demirbaşlara kadar pek çok ürünü koruma altına alan poliçeler bireysel ürünler içerisinde kullanıcılara tanıtılıyor.

 

 

Koru Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

 

Koru Sigorta her zaman sizinle... Geniş branş ağı sayesinde şirket sigortalılarına en kaliteli hizmeti sunuyor. Anlaşmalı kurumlar listesini gün geçtikçe daha da genişleyen şirket sayesinde müşteriler en ideal hizmeti alabiliyor. En yakın anlaşmalı olduğunda kuruma gidildiğinde sigorta kapsamında işlemler ücretsiz yapılabiliyor. Özel hastaneler ve tıp merkezleri gibi çoklu alternatifler kullanıcılara sunulurken, kuruma göre sigorta geçerliliği veya teminatları değişebiliyor. 

 

 

Koru Sigorta Anlaşmalı Servisler

 

Koru Sigorta çevrimiçi hasar dosya sorgulama hizmeti sunuyor. Araç sigortası yani Kasko ve Trafik ürünlerini seçkin hizmet ağı ile tamamlıyor. Türkiye'nin dört bir yanında yer alan anlaşmalı servisler, uygun maliyetlerle, güvenli ve hızlı bir şekilde hasarın giderilmesine yardım ediyor. Araçlar için oto hizmeti, araç cam onarım, onarım ve araç muayene için de çalışıyor. Ayrıca oldukça önemli olan ikame araç talebi de oluşturulabiliyor. Anlaşma sağlanması sonrası servisler çalışmaya başlıyor ve zaman kaybettirmeden, düşük maliyetlerle işlemleri gerçekleştiriyor.