Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Koru Sigorta

Koru Sigorta 10 yılı aşan sigortacılık deneyimi, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ülke genelinde 2.000’e yakın acente/broker satış kanalı ve 2.200’ün üzerinde hizmet noktası ile faaliyet göstermektedir.

 

Bugün Koru Sigorta güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı, konusunda uzman kadrosu, özgün sigortacılık ürünleri, ilkeli, sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

 

Koru Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Koru Sigorta Bireysel Sigorta Branşları

 

Koru Sigorta bireysel ürünleri içerisinde; ''Evimi Koru, Eşyamı Koru Eşya Sigortası, Kobim Paket, Ortak Alanlarımızı Koruyoruz, Eczanemi Koru, Beni Koru Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Trafik Sigortası, Arabamı Koru Kasko Poliçesi, Teknemi Koru, DASK gibi branşları sıralayabiliriz. Poliçeye eklettirilebilecek ek teminatlar sayesinde kapsamı genişletilebilen sigortalar, depremden yangına, hırsızlıktan depreme, selden yangına kadar bir çok olaya ve doğal afete karşı sigortalıya güvence sunuyor. Ev eşyalarının korunmasından iş yerinde yer alan demirbaşlara kadar pek çok ürünü koruma altına alan poliçeler bireysel ürünler içerisinde kullanıcılara tanıtılıyor.

 

 

Koru Sigorta Anlaşmalı Kurumlar

 

Koru Sigorta her zaman sizinle... Geniş branş ağı sayesinde şirket sigortalılarına en kaliteli hizmeti sunuyor. Anlaşmalı kurumlar listesini gün geçtikçe daha da genişleyen şirket sayesinde müşteriler en ideal hizmeti alabiliyor. En yakın anlaşmalı olduğunda kuruma gidildiğinde sigorta kapsamında işlemler ücretsiz yapılabiliyor. Özel hastaneler ve tıp merkezleri gibi çoklu alternatifler kullanıcılara sunulurken, kuruma göre sigorta geçerliliği veya teminatları değişebiliyor. 

 

 

Koru Sigorta Anlaşmalı Servisler

 

Koru Sigorta çevrimiçi hasar dosya sorgulama hizmeti sunuyor. Araç sigortası yani Kasko ve Trafik ürünlerini seçkin hizmet ağı ile tamamlıyor. Türkiye'nin dört bir yanında yer alan anlaşmalı servisler, uygun maliyetlerle, güvenli ve hızlı bir şekilde hasarın giderilmesine yardım ediyor. Araçlar için oto hizmeti, araç cam onarım, onarım ve araç muayene için de çalışıyor. Ayrıca oldukça önemli olan ikame araç talebi de oluşturulabiliyor. Anlaşma sağlanması sonrası servisler çalışmaya başlıyor ve zaman kaybettirmeden, düşük maliyetlerle işlemleri gerçekleştiriyor.