Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta

Ray Sigorta, ulusal nakliyat şirketleri olan Türk Hava Yolları, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT’nin girişimleri ile 1958 senesinde kurulmuştur. Ray Sigorta kurucularının özelliklerinden dolayı ilk senelerde evvela taşımacılık ile alakalı sigorta branşlarında hizmetler vermiştir.

Özelleştirilme kararı alınmasının ardından Ray Sigorta 1992 senesinde Doğan Holding bünyesine katılmıştır. 2007 senesinde ise Doğu ve Orta Avrupa’nın en büyük ve önemli sigorta grup şirketlerinden olan Avusturya merkezli Vienna Insurance Group (VIG) tarafından satın alınmıştır. Ray Sigorta'nın hisse yapısında; % 84.26'lık hisse TBIH Financial Services Group N.V'ye, % 10 hisse Vienna Insurance Group’a ve İMKB’de işlem gören % 5,74 kamuya açık pay oluşturmaktadır.

53 senedir sigortacılık piyasasında faaliyette bulunan Ray Sigorta; DASK, konut, seyahat, taşımacılık, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de % 2,11’lik pazar payı ile faaliyette bulunan Ray Sigorta, 2010 yılı sonunda toplam 252.374.228 TL’lik prim üretimi gerçekleştirmiştir.

Ray Sigorta Kasko

Dijipol.com üzerinden Ray Sigorta kasko teklifi alarak teminat ve limitleri karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda poliçenize eklettirebileceğiniz ek teminatlar sayesinde kasko sigortanızın kapsamını genişletebilirsiniz. Küçük hasarlarda kullanabileceğiniz Ray Sigorta mini onarım hizmeti sayesinden kaskoyu bozmayan avantajları inceleyebilirsiniz.

Ray Trafik Sigortası

Ray trafik sigortası primleri ve teminat kapsamları hakkında ayrıntılı bilgi almak için dijipol.com üzerinden teklif almanız yeterlidir. Ray Sigorta ve diğer sigorta firmalarını karşılaştırmalı olarak sitemizden inceleyebilirsiniz.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Hasarlarınız, Ray Sigorta hasar sorgulama sayfasından kolaylıkla yapılabiliyor. Şirketin hasar dosya sorgulama sayfasına ilgili bilgileri girerek hasarınızın güncel durumunu öğrenebilirsiniz.

Ray Sigorta Anlaşmalı Servisler

Hangi şirket olursa olsun anlaşmalı servise giderken güncel listeyi kontrol etmek faydanıza olacaktır. Çünkü, sigorta şirketleri anlaşmalı kurumları değiştirebilmektedir. Bu sebeple aracınızı servise götürmeden önce Ray Sigorta'nın anlaşmalı servis sayfasından listeyi inceleyin.

Ayrıca, Ray tamir servisleri ve Ray cam servisleri de birbirinden farklı yerlerde olabilir. Anlaşmalı teknik servisi seçerken, hem tamir türünü hem de il/ilçe bilgisini girerek aracınızı doğru servise götürebilirsiniz.

Ray Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

1. Anlaşmalı Araç Servisleri
2. Anlaşmalı Oto Cam Servisleri
3. Ray Oto Estetik Servisleri
4. Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri