Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

AXA Sigorta

AXA Sigorta'nın sermayedarı olan AXA Grubu, dünyada sigorta piyasasında ilk 3 şirket arasında bulunmaktadır. Toplam 48 ülkede 90 milyar Euro prim üretimi ve 3,6 milyar Euro faaliyet gelirine ulaşan AXA Grubu'nun, müşterilerinin her çeşit ihtiyacına cevap verebilmeyi amaçlayan "Finansal Koruma" konusundaki faaliyetleri, sigorta, kişisel koruma, birikim ve emlak planlama alanlarını kapsar.

AXA Sigorta, piyasasının en büyük sigorta acenteliği olup Türkiye'nin her köşesinde elementer ve hayat branşlarında hizmet sunmaktadır. 2010 üçüncü çeyrek rakamlarına göre elemanter branşta 1.094 milyon TL prim üretimi ile %12,6 pazar payına ulaşan AXA Sigorta hem de yangın, kaza ve kasko branşlarında da piyasasında liderdir.

 

AXA Sigorta Kasko Sigortası

AXA kasko ile aracınızı kaza risklerine karşı garanti altına alabilirsiniz. AXA azami kasko gibi farklı teminatları içeren kasko ürünlerini teklif alarak görebilirsiniz. AXA sigorta kasko sorgulama yapabilmek için hemen trafik sigortası teklif ekranımıza bilgilerinizi doldurarak teklif alabilir ya da 0850 241 08 50 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

AXA Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortasıyla karşı tarafa ve üçüncü kişilere gelebilecek maddi ve bedeni zararlar poliçe tarafından karşılanır. Trafikte para cezası ve diğer kanuni yaptırımlarla karşılaşmamak için trafik sigortanızı hemen yaptırın. AXA trafik sigortası, aracınızın diğer araçlara vereceği zararları teminat limitleri kapsamında ödemektedir. AXA trafik sigortası sorgulama yapabilmek için teklif almanız, fiyat ve teminat detaylarını karşılaştırmalı olarak incelemeniz çok basit! En uygun trafik sigortasını teklif alarak bulabilirsiniz.

 

AXA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

AXA tamamlayıcı sağlık sigortasıyla özel sağlık kurumlarında ücretsiz muayene, tahlil ve tetkik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Geniş anlaşmalı sağlık kurumları sayesinde pek çok özel sağlık kurumunda tedavi görmeniz mümkündür. Diş paketi gibi ek teminatları da içeren AXA tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat ve teminatları görmek için teklif ekranımızdan alabilirsiniz.

 

AXA Anlaşmalı Servisler

AXA Sigortanızın kapsamına ve limitlerine göre değişkenlik gösterir. Ama aracınızın anlaşmalı araç servislerinde göreceği tamir işlemlerinin masrafları AXA Sigorta tarafından ödenir. Anlaşmalı oto cam servisleri ve anlaşmalı tamir servislerinde ayrıca hasar işlemleri takibi yaparak olası zaman kayıplarını önlemek çok basit.

Hasar sonrasında sigortalı hasarını sigorta şirketine bildirmekle yükümlüdür. Bu işlemden sonra sigorta şirketinin onayı sonrası anlaşmalı servis tamir işlemlerine başlanır.

Sigorta şirketleri anlaşmalı servislerde değişiklik yapabilir. Bu noktada ise her zaman AXA Sigortanın web sitesinde yayınlanan güncel listeyi takip etmek gerekli…