Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Mapfre Sigorta

Şirketin tarihçesi 1948 senesinde, Türkiye Kredi Bankası A.Ş. Ve dönemin bazı girişimcileri tarafından kurulmuş olan T.GENEL SİGORTA, 1975 senesinde Çukurova Holding bünyesine katılmıştır.
2007 senesinde, İspanya ve Güney ABD'nin en büyük sigorta grubu olan MAPFRE'nin, Çukurova Holding hisselerinin €'ini alarak şirketin hâkim ortağı olmasının ardından, Nisan 2009 tarihi itibariyle Mapfre Sigorta unvanı ile faaliyetlerini devam ettirmektedir.
Getirdiği bir dizi yenilikçi yaklaşımla Türkiye Sigortacılık Sektöründe değişimin ve dinamizmin yeni yüzü olan Mapfre Sigorta, geçmişten bugüne getirdiği 60 seneyi aşkın bilgi birikimi ve global gücüyle, Türk ekonomisine olan katkılarını sürdürmektedir.
Mapfre Sigorta, sahibi olduğu yaygın uzman acente ağı aracılığıyla tüm sigorta branşlarında hizmet vermekte ve geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme beceriyi ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en kuvvetli ve en güvenilir kuruluşlar arasında bulunmaktadır.
Mapfre Sigorta, açık arayla sektördeki en yüksek ödenmiş sermaye tutarına sahip iki şirketten birisidir ve öz kaynak büyüklüğü açısından her zaman en kuvvetli kuruluşlar arasında bulunmaktadır.
Şirket tarafından Ekim 2005 tarihi itibariyle global standartlar sertifikasyon kuruluşu TÜV Rheinland tarafından belgelenen ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi uygulanmaya başlanmıştır.

 

Mapfre Kasko Sigortası

Aracınızı kaza riskine ve hasarlara karşı kasko sigortasıyla koruyabilirsiniz. Kasko sigortası, oluşabilecek yüksek maliyetli hasar masraflarını sizin yerinize öder. hasar durumunda Mapfre kasko anlaşmalı servisler ağından herhangi birine aracınızı götürerek kaskonun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aracınız için kasko sigortası teklifi alarak fiyat ve teminatları karşılaştırmalı olarak hemen inceleyebilirsiniz.

 

Mapfre Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Hasar dosyası sorgulama işlemi ile aracınızın hasar durumunu öğrenebilirsiniz. Süreci yönetmek için sadece Mapfre Sigorta'nın hasar sorgulama sayfasından hasar dosya ya da poliçe numaranızı girmeniz yeterlidir.

 

Mapfre Sigorta Anlaşmalı Servisler

Poliçenizin limitlerine göre değişiklik gösterebilecek yetkili servislerde aracınızın tamir ücreti Mapfre Sigorta tarafından karşılanır. Anlaşmalı servisler olan; oto cam ve anlaşmalı tamir servislerinde yapılan işlemler hem zaman kaybınızı hem de yüksek maliyetleri önler.
Sigorta şirketleri anlaşmalı servislerde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar. Bu yüzden Mapfre Sigorta'nın güncel anlaşmalı araç servisleri listesi inceleyerek servise gitmeniz gereklidir.