Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Zurich Sigorta

Zurich Finansal Hizmetler Grubu, Kuzey ABD, Avrupa, Asya Pasifik, ve Latin ABD'nin olduğu çeşitli pazarlardan oluşan küresel iştirak ve ofis aracılığıyla hizmet veren sigorta bazlı bir finansal hizmetler satıcısıdır.1872'de kurulan grubun merkezi İsviçre'nin Zurich şehrindedir. Grup yaklaşık 60,000 çalışan ile 170'den fazla ülkede hizmet sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana, hep ileriye dönük çalışan ve küresel bir bakış açısına sahip olan Grup, İsviçre'de hayat dışı sigorta ürünleri sunan ilk sigortacı, 1912'de ise Amerika'daki ilk kıta Avrupa sigortacısı olmuştur. Yıllar geçtikçe Zurich Sigorta bütün dünyaya yayılmıştır.

Zurich Sigorta, hissedarlarına her zaman en karlı sonuçlar veren, seçmiş olduğu hayat dışı sigorta ve hayat sigortası pazarlarında lider ve küresel bir sigorta grubu olmayı amaçlamaktadır.

 

 

Zurich Sigorta Kasko

 

Zurich Sigorta kasko sigortasına dijipol.com avantajları ile sahip olabilirsiniz. Zurich kasko sigortası ile aracınızın kaza ve hasar durumlarında ortaya çıkan maddi giderleriniz poliçeniz tarafından ödenir. Çarpma ve çarpılmadan, doğal afetlerden araç anahtarının çalınmasına kadar birçok gibi durumlarda maddi giderleri ödemek zorunda kalmak yerine Zurich kasko sigortanız ile karşılayabilirsiniz. Hemen kasko sigortası teklifi alarak Zurich ve diğer sigorta firmalarının ürünlerini karşılaştırabilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınız için en ideal poliçeyi seçebilirsiniz.

 

 

Zurich Sigorta Dosya Sorgulama

 

Hasar sorgulama işlemlerini Zurich Sigorta sorgulama sayfasından yapabilir ve hasar sürecinizi takip edebilirsiniz. Zurich Sigorta hasar dosya sorgulama yapabilmek için T.C. kimlik numaranız ve telefon numarası bilgilerinizi girmeniz gereklidir.

 

 

Zurich Sigorta Anlaşmalı Servisler

 

Anlaşmalı servis ağını Zurich Sigorta web sitesi üzerinden inceleyebilir ve aracınızı size en yakın olan servise götürebilirsiniz. Zurich kasko poliçenizin teminat kapsamına göre maddi giderler sigorta şirketiniz tarafından karşılanır ve anlaşmalı servislerde ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Hasar sonrasında aracınızı servise götürecekseniz her zaman güncel listeyi kontrol ederek mağduriyet yaşamanızı engelleyebilirsiniz.

 

 

Zurich Sigorta Anlaşmalı Servisler Listesinde;

 

1. Anlaşmalı Araç Servisleri

2. Anlaşmalı Mini Onarım Servisleri bulunur.

Dijipol.com üzerinden hemen hemen her branşta online sigorta tekliflerini alabilirsiniz. Karşılaştırmalı olarak sigorta şirketlerinin tekliflerini inceleyebilir ve kendinize en uygun bulduğunuz poliçeyi satın alabilirsiniz.