Yeni nesil hibrit sigortacınız dijipol.com’dan poliçenizle birlikte Ozan SuperAPP'ten 50 TL bonus fırsatı!

Kampanyamızdan yararlanmak için kasko sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, bireysel sağlık sigortası veya konut sigortanızı dijipol.com'dan alın, Ozan SuperAPP'ten 50 TL bonus kazanın.

 

Aveon Global Sigorta poliçesi satın alanlara ücretsiz!

Dijipol.com'dan Kasko, Tamamlayıcı Sağlık, Bireysel Sağlık, Konut sigorta poliçesi yaptıran müşteriler, Ozan SuperCard sahibi olmaya ve yaptırdıkları poliçeler karşılığında nakit iade kazanmaya hak kazanır.

 

Ozan SuperCard aktifleştirme sonrası 50 TL yükleme!

Ozan SuperApp indirerek Ozan SuperCard’larını uygulamada aktifleştiren tüm sigortalılarımıza 50 TL’lik nakit iade yüklemeleri 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

 

Ozan SuperCard’ın diğer avantajları…

Sigortalılarımız Ozan SuperCard’la gerçekleştirecekleri Netflix, Spotify, Youtube Premium ve Exxen gibi dijital platformlarda %50’ya varan, Steam, Xbox, Playstation Store gibi oyun platformlarında %10’a varan ve daha pek çok farklı üye işyerinde gerçekleştireceği alışverişlerde nakit iade avantajından kartlarını kullandıkları sürece faydalanabilecekler.

 

aciklama 1

 

aciklama 2

 

aciklama 3

 

aciklama 4

 

İşbu kampanyaya katıldığınız taktirde kişisel verileriniz KVK mevzuatı ve Aydınlatma Metninde belirtilen koşullarda işlenecek ve aktarılacaktır.

Paylaş