dijipol.com’a hoş geldiniz.

35’ten fazla sigorta şirketinden anında teklif alarak size en uygun poliçeyi hemen yaptırabilirsiniz.

Bilgilerinizi kontrol etmeyi unutmayın!

Size en uygun teklifleri hazırlayabilmemiz için, bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun.

Size özel teklifleri hazırlamaya başlıyorum.

Tekliflerimiz ile birlikte size özel kampanya ve hediye çeki fırsatlarını incelemeyi unutmayın.

Düğün Sigortası TeklifiEn uygun fiyatı almak, indirimli fiyatları karşılaştırmak ve sigortanızı anında yaptırmak için bilgilerinizi girerek devam edin
Cep Telefonu Numarası
+90
TC Kimlik Numarası / Vergi Numarası
TC

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Adınız:
Soyadınız:
İl:
İlçe:
Meslek:(Düzenle)

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Gelin Bilgileri
TC Kimlik Numarası
TC
Doğum Tarihi
Cep Telefonu Numarası
+90
Damat Bilgileri
TC Kimlik Numarası
TC
Doğum Tarihi
Cep Telefonu Numarası
+90
İl
İlçe
Düğün Salonu Adı
E-posta adresinizi yazın
Düğün Tarihi

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere,

Aydınlatma Metni

’nden ulaşabilirsiniz.

Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Düğün Sigortası Teklif Al

Sigortacılık sektörü geliştirdiği ürünlerle bireylerin sağlığını, hayatlarını, sevdiklerini, konut, taşıt, işyeri gibi insan hayatında bir değer ifade eden tüm unsurları çeşitli risklere karşı koruma altına alıyor. Her geçen gün yeni planların kapsamının genişlediği ve iyileştiği sigortacılık sektöründe poliçe çeşitlerine yeni ürünler ekleniyor. Bireylerin hayatlarının her anında güvende hissetmelerini sağlayan sigorta şirketlerinin sunduğu yenilikçi ve işlevsel ürünler arasında düğün sigortası poliçeleri de yer alıyor. Evlilik hazırlığı içerisindeki çiftlerin düğün sürecini çeşitli teminatlarla güvence altına alan düğün sigortası, yeni bir hayata adım atan çiftleri ve aileleri heyecanlı ve mutlu başlangıçlarında yanında yer alıyor. Peki düğün sigortası nedir, düğün sigortası planları hangi riskleri teminat altına alıyor, düğün sigortasının avantajları nelerdir? Siz de merak ettiğiniz tüm detayları öğrendikten sonra düğün sigortası teklif al seçeneğinden yararlanarak, düğünlerinizde sahip olacağınız ayrıcalıklardan haberdar olabilirsiniz!


Düğün Sigortası Nedir?


İki bireyin hayatlarını birleştirme kararı aldığı evlilik süreci, aile olma yolunda atılan en kıymetli adımların başında geliyor. Düğün sigortası poliçeleri, düğün sürecindeki çiftleri ve ailelerini yaşanabilecek çeşitli risklere karşı teminat sağlıyor. Büyük bir heyecanla evlilik hazırlıklarına başlayan çiftlerin özenle tasarladıkları düğünler, sürprizler ve beklenmedik gelişmeler nedeniyle iptal olabiliyor. Düğün iptalleri ile büyük hayal kırıklığı yaşayan çiftler, hazırlık sürecinin getirdiği maddi yükümlülüklerle baş başa kalabiliyor.
Düğün sigortası planları, sigorta şirketlerince çeşitli poliçe isimleriyle, farklı teminat kapsamları ve tutarları ile karşınıza çıkabiliyor. Düğün sigortası olarak nitelendirilen poliçeler, bazı sigorta şirketlerinde alyans sigortası, düğün iptal sigortası olarak da ifade edilebiliyor.


Düğün Sigortası Avantajları


Düğün sigortası, düğün hazırlığı içerisindeki gelin ve damat başta olmak üzere ailelerinin düğün için yapılan masraflarını düğünü engelleyebilecek çeşitli risklere karşı güvence altına almasını sağlıyor. Böylece düğün öncesinde yapılan masraflar teminat altına alınırken hayatlarının en mutlu gününü yaşamaya hazırlanan çiftlerin ve tüm sevdiklerinin konforlu bir düğün hazırlığı geçirmesine destek oluyor. Hayatlarını birleştirmek için yola çıkan çiftler ve onlara destek olan aileleri, düğün sigortası poliçeleri sayesinde düğün iptaliyle yaşayabilecekleri psikolojik yıkımların üzerine bir de maddi sorumlulukların üstesinden gelmek zorunda kalmıyor.


Düğün organizasyonun iptaline sebep olan risklerin yanı sıra, bu sigortalar düğün etkinliği gerçekleştirilirken de birtakım teminatlar sunuyor. Ferdi kaza teminatı kapsamında etkinlik sırasında gerçekleşen kaza sonucu tedavi masrafları karşılanırken, sürekli sakatlık veya ölüm durumunda da hayat teminatları bulunuyor. Ancak bu teminatların önceden belirlenen düğün mekanında ve etkinlik süresi boyunca gerçekleşmesi şartı aranıyor. Bazı sigorta şirketleri tarafından hazırlanan düğün sigortası ve benzeri poliçelerde ferdi sigortası teminatlarının kapsamı ve süresi daha geniş olabiliyor. Bu poliçelerde, ferdi kaza sigortası teminatları, gelin ve damadı düğünden sonraki belirli süre boyunca da kazalara karşı güvence altına alıyor.


Düğün Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?


Hayatınızın en mutlu anlarından biri olan düğün sürecini, çeşitli risklere karşı güvence altına almak elinizde! Düğün hazırlıklarına düğün sigortası poliçesini de ekleyerek düğün için yapacağınız harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen şimdi teminat altına alabilirsiniz. Düğün sigortası poliçeleri, çiftlere ve ailelerine sundukları teminatlara göre farklı tutarlarda primlere sahip olabiliyor. Düğün sigortası fiyatları ve planlarınız için ödeyeceğiniz primleri araştırırken düğün sigortası poliçelerinde sizlere sunulan teminatları, riskleri ve şartları incelemeniz gerekiyor. Poliçe teklifi aşamasındaki beyanlarınızın eksiksiz ve doğru olmasına özen göstermeniz; risklerin gerçekleşmesi durumunda teminat sürecinin doğru bir şekilde işlemesi için büyük önem taşıyor.
Sigortacılık sektörüne hibrit sigortacılık anlayışını getiren Dijipol, 30 farklı sigorta şirketinden anında sigorta teklifi alabileceğiniz düğün sigortası ürünleriyle de size çözüm sunuyor. Dijipol düğün sigortası teklifi al seçeneği sayesinde tüm sigorta şirketlerini sorgulayabilir ve alternatifleri hemen görebilirsiniz. Siz de Dijipol ayrıcalıklarından yararlanarak, farklı şirketlerin sunduğu avantajlı düğün sigortası fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. En mutlu gününüzü sorunsuz bir şekilde yaşamak için bize başvurun, düğün sigortası planlarını sizin için araştıralım ve teklifinizi hemen sunalım.

Düğün Sigortası Ana Teminatları

Düğün Sigortası Kapsamı ve Teminatlar