Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Groupama Sigorta

Şirketin sigortacılığa girişi 1959 senesinde T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile oldu. T.C. Ziraat Bankası'nın %56.67'lik Başak Sigorta hissesi, 2006 senesinde Avrupa'nın kuvvetli sigorta firmalarından Groupama tarafından satın alındı. 2008 senesinde özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye'nin köklü sigorta firmalarından Güven Sigorta ile birleşmesini tamamladı. 30 Eylül 2009 tarihi itibariyle Groupama Sigorta unvanını aldı.

Groupama Sigorta'nın kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası ve yabancı sağlık sigortası ürünlerine dijipol.com ile anında sahip olabilirsiniz.

Şirket şu anda da Groupama Sigorta A.Ş ve Groupama Emeklilik A.Ş. olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Groupama Sigorta hizmet anlayışı 'yakınlık' ve 'sorumluluk' üzerine kurulmuştur. 'Yakınlık' geniş acente ağı ile müşterilerinin yanı başında, onların gereksinimlerine en kısa bir süre içinde çözüm bulmak amacını; 'sorumluluk' ise karlılıkla büyümek için personelin yetkinlik ve teknik kapasitelerinin arttırılmasını, Groupama Sigorta ile sinerjilerin geliştirilmesini sağlamak olduğu kadar, toplumu yakından ilgilendiren konularda sosyal sorumluluklar üstlenmek olacaktır. Ayrıca Groupama Sigorta'nın Tarım Kredi Kooperatifleri ile yürütmüş olduğu işbirliği tarım piyasasında önemli bir etkiye sahiptir.

 

Groupama Kasko Sigortası

Groupama kasko sigortasıyla aracınızı kaza risklerine karşı garanti altına alabilirsiniz. Groupama kasko nasıl alınır diyorsanız dijipol.com üzerinden teklif alarak veya 0850 241 08 50 numaramızı arayarak kasko sigortası ürününün detaylarını görebilirsiniz. Aracınızın tamir işlemlerini Groupama Sigorta, kasko sigortası anlaşmalı servisler üzerinden yaptırabilir ve geniş anlaşmalı kurum ağından faydalanabilirsiniz.

 

Groupama Zorunlu Trafik Sigortası

Groupama Sigorta, mecburi trafik sigortasıyla karşı tarafa vereceğiniz maddi ve bedeni hasarlar poliçeniz tarafından belirli limitlerle ödenmektedir. Zorunlu trafik sigortanızı yaptırarak sigortasız trafiğe çıkma cezalarından korunmak için; hemen dijipol.com'dan teklif alıp bütçenize en uyun mecburi trafik sigortasını seçebilirsiniz.

 

Groupama Sigorta Hasar Sorgulama

Groupama Sigorta’ya ait bir poliçeniz var ve hasarınız olduysa şirketin web sitesi üzerinden rahatlıkta hasar dosyanızı oluşturabilir ve sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hasar ihbarında bulunmak için Groupama Sigorta’ya telefon üzerinden 0850 250 50 50 numaralı telefondan ulaşabilir müşteri temsilcisiyle hasar ihbarınızı yapabilirsiniz.