MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Nippon Sigorta - Yabancı Sağlık

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya 'nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu'na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS grup tarafından satın alınmış ve Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra, çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır.

Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile , Harel Grubu?nun gücü ve desteğini de arkasına alarak , sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Nisan 2014'de yürürlüğe giren "Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu" ile yabancı uyruklu kişilerin ikamet izinlerini alabilmeleri için sağlık sigortası yaptırmaları zorunlu hale geldi.

Yönetmeliğe uygun olarak hazırladığımız "Sağlığım Sizde" ürünüyle, sigortalılarımızın hastalık ya da kaza durumunda oluşabilecek muayene, tedavi ve bakım giderleri Türk Nippon Sigorta'nın yaygın anlaşmalı kurum ağı ve hızlı hizmet gücüyle 7/24 güvence altında. Unutmayın, her şeyin başı sağlık.

NELERİ KAPSAR?

-Yatarak Tedavi Teminatları;

Hastane hizmetleri (ameliyat, ameliyathane, anestezi, ilaç, laboratuvar, vb.),

Hastanede kalınan süre içerisinde oda, yatak, yemek masrafları,

Yatarak tedavi esnasında yapılan tüm tanı amaçlı biyokimya, mikrobiyoloji, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntüleme,

Ameliyat sonrası fizik tedavi,

Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz,

24 saatten kısa sureli tıbbi tedaviler (gözlem, müşahede),

Bir kaza veya hastalık sonucunda uzuv kaybı olması halinde suni uzuv giderleri,

Yoğun bakım ünitelerindeki tedaviler,

Trafik kazası sonucu meydana gelen diş ve burun ile ilgili tedaviler.

-Ayakta Tedavı Teminatları;

Doktor muayene,

Tanı amaçlı incelemeler,

İlaç,

Fizik tedavi.