MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Groupama Sigorta - Trafik

1924 yılında çıktığımız yolculukta 2009 yılında Groupama Sigorta unvanını aldık. Değişen ve sürekli gelişen uygulamalarımızda, kalite yönetim sistemimiz, insan odaklı yaklaşımımız ve iş sürekliliği politikamız ile 95 yıldır yol almaya devam ediyoruz.

Zorunlu Trafik Sigortası ile aracınızın üçüncü şahıslara vereceği zararlara karşı sorumluluklarınızı poliçenizde belirtilen teminat limitleri dâhilinde güvence altına alın.

GROUPAMA TRAFİK SİGORTASI NELERİ KAPSAR?

Zorunlu Trafik Sigortası, aracınızın üçüncü şahıslara vereceği zararlara karşı sorumluluklarınızı güvence altına alıyor.

Ayrıca Zorunlu Trafik Sigortası ile ticari araç kazalarında yolcuların başına gelebilecek zararlar da koruma altında!

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası;

-Zorunlu Trafik Sigorta'nızın yeterli olmadığı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Groupama Sigorta, İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası ile ek desteklerden yaralanabilirsiniz,

-Aracınızın trafikte 3. Şahısların ölümüne, yaralanmasına ya da maddi zararlara sebep olursa oluşan zararınız Trafik Sigortası kapsamında karşılanır. Zararın poliçe limitlerinizi aşması durumunda İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası devreye girer. Bu sigorta ile, zorunlu trafik sigortanızın teminat limitlerini aşan durumlarda, belirlemiş olduğunuz limitlerle ek güvence sağlamış olursunuz.