Kaskonu 80 TL indirimle almak için indirim kodunu kullanmayı unutma!
PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
80 TL İNDİRİM
KUPON
Kullanım süresi sona ermeden kuponu kullan!PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50

HAKIMIZDA

Hakkımızda

Hemen hemen tüm sektörlerde olduğu gibi sigortacılıkta da teknolojik dönüşüm çağı içerisindeyiz. Dijital sigortacılık, “sigortacılığın ve ilgili finansal hizmetlerin dijital çözümlerin yardımıyla uygulanması ve kullanılması” anlamına gelmektedir.  Bununla birlikte, sosyal medya ve internet karşılaştırma siteleri sayesinde, müşterilerimizin ürün ve hizmetleri keşfetme ve karşılaştırma kabiliyetleri gittikçe gelişmektedir.

Yapılan araştırma ve anketlere göre, dijipol.com’da sunduğumuz branşlardan sigorta şirketleri tarafından yıl içinde üretilen her dört poliçeden üçünün; satın alma gerçekleşmeden önce,  dijital platformlarda araştırıldığını ve fiyat karşılaştırılması yapıldığını göstermektedir.

ÖzserNEO olarak 41 yıllık sigortacılık deneyimimiz, mirasçı geleneğimiz, sunduğumuz güven ve istikrar ile lider şirket imajımıza yaraşır yeni markamız dijipol.com sayesinde sektöre ilerici bir soluk getiriyoruz. dijipol.com markamızı yaratmak üzere; 2021 senesinde, ÖzserNEO kurumsal mesajını “Sigorta Sektöründeki Dijitalleşmede Yeni Era!” olarak belirledik. 

dijipol.com’u rakiplerden farklı kılan en önemli özelliği “hibrit sigortacılık anlayışı”dır. Hibrit sigortacılık; internet üzerinden poliçe satın alan müşterilerimize diledikleri her an, oturdukları bölgeye en yakın şubemizden, telefon veya yüz yüze iletişimde bulunabilecekleri müşteri yetkilileri atayan yeni bir modeldir.

dijipol.com aynı zamanda, hedef müşterileri sigorta konusunda bilgilendiren ve onlara sigortayı sevdiren interaktif bir sigorta platformudur.

dijipol.com; Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası ve Evcil Hayvan Sigortası branşlarında hedef müşterilerimize sigorta şirketlerinden poliçe sorgulayabilecekleri, karşılaştırma yapabilecekleri, online veya 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanarak anında poliçe sahibi olabilecekleri  keyifli bir “sigorta satın alma deneyimi” sunar.

 

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.