MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Zurich Sigorta - Konut Sigortaları

Tüm dünyada 170’ten fazla ülkede faaliyette olan Zurich Sigorta Grubu, Türkiye’de Zurich Sigorta olarak 2008 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Zurich Sigorta olarak, 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak girdiğimiz Türkiye pazarında, yaklaşık 500 milyon prim üretimi ve 1 milyonu aşkın müşterimiz ile Türkiye Bankasürans piyasasının liderlerinden biriyiz. Yaklaşık 800 banka şubesi, 300 acente ve broker aracılığı ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize Yangın, Kaza, Sağlık, Oto, Mühendislik ve Nakliyat gibi alanlarda sigorta ürün ve hizmetleri sunuyoruz.

İster kiracı olun ister ev sahibi, ihtiyacınıza uygun paketi seçerek evinizdeki eşyaları güvence altına alabilirsiniz.

NELERİ KAPSAR?

Konut Eşya Sigortası, beklenmedik bir olay sonucu zarar gören ya da çalınan ev eşyalarınızı yenilerken size destek olur. Üstelik sadece sizin ev eşyalarınızı değil, misafirlerinizin eşyalarını da güvence altına alır. Konut Eşya Sigortası size eşya korumasından fazlasını da sunar; beklenmedik sebeplerle oluşabilecek onarım ihtiyaçlarında ya da kapıda kaldığınızda tesisatçı, elektrikçi veya çilingiri hızlı ve ücretsiz olarak evinize ulaştırır.