MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Nippon Sigorta - Konut Sigortaları

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya 'nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu'na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS grup tarafından satın alınmış ve Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra, çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır.

Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile , Harel Grubu?nun gücü ve desteğini de arkasına alarak , sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Yıllarca çalıştınız ve hep hayalini kurduğunuz eve nihayet sahip oldunuz. Ama hala büyük bir eksiğiniz yok mu sizce? Sizi ve ailenizi, bir kale gibi her türlü dış tehlikeye karşı koruyan eviniz, Türk Nippon Konut Sigortası ile güvence altına alınmayı hakediyor.

Evinizi ve eşyalarınızı, yangından yıldırıma, hırsızlıktan fırtınaya kadar olası tüm risklere karşı sigortalayın. Sıcak yuvanızda, endişeden uzak, huzurlu bir geleceğin keyfini çıkarın.

NELERİ KAPSAR?

Yangın, Yıldırım, İnfilak,

Dahili Su,

Fırtına,

Yer Kayması,

Kara ve Hava taşıtları Çarpması,

Duman,

Kar Ağırlığı,

Grev, Lokavt, Karmaşa Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör,

Dahili Dekorasyon,

Yangın Mali Sorumluluk Teminatı,

Ferdi Kaza,

3.Şahıs Mali Mesuliyet,

Kira Kaybı,

Geçici ikametgah değişikliği masrafları,

Enkaz Kaldırma Masrafları,

Türk Nippon Asistans Hizmetleri,

Hukuksal Koruma,

Acil Tıbbi Yardım.