MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Eureko Sigorta - Kasko Sigorta

Türkiye’de banka sigortacılığının lideri, risk değerlendirme uzmanı, uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta, 5 ülkede 17.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünyanın en büyük sigorta ortaklıklarından Achmea’nın üyesidir.

Hayat dışının tüm branşlarında faaliyet gösteren Eureko Sigorta, 1989’da Garanti Sigorta olarak kuruldu ve Ekim 2007’de bugünkü adını aldı. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Eureko Sigorta, Garanti BBVA ve yurt çapındaki acente ve broker ağı ile müşterilerine fark yaratan sigortacılık hizmet ve ürünleri sunar. Eureko Sigorta Türk sigortacılık sektörünün saygın ve tercih edilen bir üyesidir.Türkiye’de banka sigortacılığının lideri, risk değerlendirme uzmanı, uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta, 5 ülkede 17.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünyanın en büyük sigorta ortaklıklarından Achmea’nın üyesidir.

Aracınızda meydana gelebilecek olan tüm maddi hasarları, ister anlaşmalı araç servislerimizde isterseniz anlaşmasız araç servislerinde hiçbir ücret ödemeden giderebilirsiniz.

Aracınızın tamir süresinde anlaşmalı olduğumuz araç servislerine teslim etmeniz durumunda, aracınızın tamirinde orijinal yedek parça kullanımı garantilidir.

NELERİ KAPSAR?

-Çarpma ve Çarpışma Teminatı,

-Çalınma Teminatı,

-3. Şahıs Zarar Teminatı,

-Yangın Teminatı,

-Anahtar kaybı ile çalınma teminatı,

-Doğal Afet Teminatı,

-Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Kargaşalık Teminatı,

-Terör Teminatı,

-Sigara ve Benzeri Madde Zararları,

-Araç Çekme ve Çekilme Zararları,

-Anahtar Kayıp Teminatı,

-Hukuksal Koruma,

-Kişisel Eşya Teminatı,

-Ölüm / Sürekli Sakatlık Teminatı,

-Tedavi Teminatı,

-İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı.