MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Bereket Sigorta - Kasko Sigorta

Bereket Sigorta, 1995 yılında kurulmuştur. 13.01.2017 tarihinde açık ihale olarak imzalanan satış ve hisse devir sözleşmesi ile TMSF'den devralınmış ve 154 yıllık köklü bir geçmişe dayanan, 17 bölge birliği, 1625 kooperatifi yaklaşık 1 milyon çiftçi ortağı olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’ne devredilmiştir.

Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik, Tarım, Sağlık, Ferdi Kaza, Nakliyat, Hukuksal Koruma, Oto Dışı Kaza, DASK ve Sorumluluk Sigortaları da dâhil tüm branşlarda faaliyet gösteren Bereket Sigorta, kurulduğu günden itibaren teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmuştur.

Bereket Sigorta’dan Kasko Sigorta poliçesi satın alan müşterilerimiz; hasarsızlık indirimi korumadan mini onarım hizmetine, orjinal cam ek teminatınlarından anlaşmalı servis ağlarına, 7 gün / 24 saat hizmet sağlayan asistans hizmetlerine kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına sahip olacaktır.

NELERİ KAPSAR?

-Çarpma, 

-Çarpışma,

-Yanma,

-Çalınma,

-Grev,lokavt,kargaşalık,halk hareketleri,kötü niyetli hareketler ve terörden dolayı aranızda meydana gelebilecek zararlar,

-Aracınıza deprem,toprak kayması,fırtına,dolu,yıldırım veya yanardağ püskürmesi nedeni ile meydana gelebilecek zararlar,

-Aracınızda sel ve su baskını nedeni ile meydana gelebilecek hasarlar,

-Aracınızın kullanımından doğabilecek hukuki anlaşmazlıklara ait hukuki masraflar teminat altına alınır,

-7/24 Asistans hizmetleri,

-Seçimli servis ve parça seçeneği,

-Hasarsız geçen her dönem için %65 e varan indirimler,

-Anlaşmalı mini onarım hizmeti,

-Anlaşmalı bankalarda 9 taksite kadar taksit fırsatı.

BEREKET KASKO SİGORTA ÇEŞİTLERİ

-Dar Kasko,

-Genişletilmiş Binek Kasko,

-Bereket Emektar Kasko,

olarak 3 kasko çeşiti vardır.