Kaskonu 80 TL indirimle almak için indirim kodunu kullanmayı unutma!
PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
80 TL İNDİRİM
KUPON
Kullanım süresi sona ermeden kuponu kullan!PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Araç Plaka No
TR
TC Kimlik Numarası / Vergi Numarası
TC

 

Farklı sigorta şirketlerinin sana özel Kasko Sigortası tekliflerini anında karşılaştır en uygununu satın al. Poliçe bedelinin %10'unu sana hediye edelim. 

Araç Plaka No
TR
TC Kimlik Numarası / Vergi Numarası
TC

 

Kasko, harici bir etki ile kişinin kendi aracında gerçekleşen maddi ve bedensel hasarı güvence altına alan ve isteğe bağlı olarak yaptırılan bir araç sigorta çeşididir. Araç sahibini güvence altına alan kasko kapsamı tercihe göre genişletilebilir ve araç sigortası poliçesi kişiye özel hale getirilebilir. Bunun için, aracınızın durumu, özellikleri, sürücülük özellikleriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik yapılan hesaplamalarla kasko sigortası teklifi oluşturulur ve tarafınıza sunulur.


Kasko araç sigortası, kaza sonucu ortaya çıkan hastane tedavi masraflarının ödenmesini garanti eder. Ölüm ya da sakatlık durumunda ise poliçede belirlenen limitlere göre tazminat ödemesi yapılır. Kasko ile sadece seyir halindeyken değil, aracınız park halindeyken de oluşabilecek hasarları teminat altına almanız mümkündür. Dilerseniz, sadece kaza sonrası oluşabilecek hasarları değil, herhangi bir sebepten dolayı aracınızda meydana gelebilecek hasarları da teminat altına alabilirsiniz. Çalınma, yanma, deprem, sel gibi doğal afetler ile grev, terör, halk hareketleri, yurt dışında oluşabilecek hasarlar, kemirgen hayvanların verebileceği zararlar sonucu oluşabilecek hasarları da yine kasko ile güvence altına alabilirsiniz. Yapılan poliçe ilave hükümler içermediği sürece kaskonuz, bulunulan ülke dâhilinde bir yıl boyunca geçerliliğini korur.


Kasko poliçesi ücreti, belirli kıstaslara göre hesaplanmaktadır. Araç kullanım sıklığı, yaşanılan şehrin trafik akışı, aracın markası ve modelin segmenti, trafik kurallarına riayet edip etmeme haliniz, ceza ve kaza durumunuz araç sigortası prim ücretlerini etkileyen faktörler arasındadır. Araç kasko değeri, kaskonun kaza ve hasarlar sonucu oluşan maddi zararı karşılama limiti demektir. Kasko fiyatını belirleyen bir kriterdir. Sigorta şirketi, belirlenen limite kadar hasarlı aracın uğradığı zararı tazmin eder. Hasar görülmeyen bir poliçe süreci sonrasında kişiye uygulanan indirime "kasko hasarsızlık indirimi" denir. Hasarsızlık indirimi oranları ise poliçe kurallarına dayandırılarak bir sonraki poliçe dönemine yansıyacak şekilde belirlenir.

 

     

 

dijipol.com

KASKO SİGORTASI KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

 

1. Kasko Sigortası kampanyası dijipol.com web sitemiz veya müşteri hizmetlerimiz üzerinden sigorta yaptıran müşterilerimizin poliçelerini kapsamaktadır. 


2. Satın alma işlemi yapılmış ve kredi kartı ile ödemesi tamamlanmış olan Kasko Sigortanızın toplam poliçe net primin %10’unu 45 gün içerisinde sigorta ettirenin ya da sigortalının paylaşmış olduğu IBAN numarasına yatıralacaktır. 


3. Kampanyadan yararlanan müşterilerimiz poliçelerini iptal ettiği takdirde hediye edilen %10 iade işlemi toplam poliçe bedelinden düşecektir. 


4. Kasko Sigortası kampanyası sadece, sitemizden ve ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş’den ilk kez yapılan poliçeler için geçerlidir. 


5. Kasko Sigortası kampanyası 15 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. 


6. dijipol.com gerçekleştirdiği her türlü kampanyalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 

 

Kasko Sigortası Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

 

Dijipol.com üzerinden satın alma işlemlerinizde, dijipol.com’da size sunulan poliçe kodunu kopyalayarak teklif al bölümünde size en uygun sigortayı seçin ve satın alma aşamasında ilgili alana kampanya kodunu girin. Müşteri hizmetlerimizi arayarak yapacağınız satın alma işlemlerinde ise, dijipol.com üzerinden size sunulan poliçe kodunu kayıt ederek temsilcimize bildirin. 

 

 

 

 

Kasko Çeşitleri Nelerdir, Hangisi Size Uygun?

 

Kasko çeşitleri, içerdiği teminatlara göre dörde ayrılır.


Kasko: Çarpma, çarpışma, çalınma ve yanmadan oluşan ana teminatları kapsayan araç sigortasıdır.


Dar Kasko: Ana teminatların bir kısmını içerir. Diğer kasko çeşitlerine göre daha ekonomiktir.


Genişletilmiş Kasko: Ana teminatları içeren ve ek primler dâhilinde ek teminatların ekletilebildiği en çok tercih edilen kasko türüdür.


Tam Kasko: Ana teminatların ve ek teminatların hepsinin poliçeye eklendiği kasko türüne denir.


dijipol.com size Kasko Sigortasında ‘’Risk Yok, Avantaj Çok’’ kampanyası ile eşsiz fırsatlar sunuyor. Kasko Sigortasını dijipol.com üzerinden yaptıracak müşterilerimize ÖZEL %10 Hediye Kampanyamız için aşağıdaki ‘’Kampanya Koşullarımızı ve Şartlarımızı’’ inceleyin. 


Kasko Sigortası Kampanya Geçerlilik Süresi: 15 Kasım – 31 Aralık 2021

 

Paylaş
E-bülten adresine üye olmak ister misiniz ?

En uygun sigorta teklifleri için hemen tıklayın

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.