Kaskonu 80 TL indirimle almak için indirim kodunu kullanmayı unutma!
PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
80 TL İNDİRİM
KUPON
Kullanım süresi sona ermeden kuponu kullan!PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50

Evcil Hayvan Sigortası

Evcil Hayvan Sigortası

Ailemizin minik üyeleri, can dostlarımız patili dostlarımız…

Nasıl ailemizi, sevdiklerimizi düşünüyor onların sağlıklarını, geleceklerini güvence altına alıyorsak onları da düşünüyor ve korumak istiyoruz. Artık onları da koruyabileceğimiz bir sigorta ürünü var; Evcil Hayvan Sağlık Sigortası… Evcil Hayvan Sağlık Sigortası; kedi ve köpekleri kapsam altına alır, onların sağlık sorunlarına karşı maddi güvence sunar. Anlaşmalı geniş veteriner ağı sayesinde ekonomik fiyatlarla kesintisiz hizmet almayı sağlar.

Evimize neşe katan, sevgileriyle sürekli bizi mutlu eden evcil hayvanlarımız için geliştirilen hayvan sağlık sigortası sadece kedi ve köpekleri kapsar. Bu sebeple ismini pati sigortası olarak da sıkça duyarsınız.

Hayvan sağlık sigortası sigorta şirketlerince genel olarak 6 ay-10 yaş arasında olan ve aşıları tamamlanmış kedi ile köpeklerin acil durumlarda ve sağlık sorunlarında oluşabilecek ve sağlık tedavi giderlerini kapsam altına alır.

Hayvan Sağlık Sigortasında Hangi Evcil Hayvanlar Sigorta Kapsamında Değildir?

5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanununa göre ülkemize getirilmesine, üretimine, satışına ve bakılmasına yasak getirilmiş hayvanlar bu sigortadan faydalanamamaktadır. Bunlar; Japanese Tosa, Pitbull Terrier, Dogo Argentino, Fila Brasileiro gibi köpek ırklarıdır.

Ülkemizde Evcil Hayvanlara mikroçip takılma zorunluluğu bulunmaktadır. Evcil Hayvanlara Sağlık Sigortası yaptırarak anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz olarak mikroçip takımını gerçekleştirebilirsiniz.

Evcil Hayvan Sağlık Sigortası Teminatları Nelerdir?

1. Sigortanın teminat aldığı ve maddi güvence sunduğu durumlar;
2. Acil sağlık giderlerinden oluşacak maddi giderler,
3. Hayvanınızın kaybolması durumunda arama ilanı ve ödülü,
4. Şahıslara karşı mali mesuliyet,
5. Acil sağlık giderleri altında yer alan kapsamlar ise;
6. Trafik kazaları,
7. Yüksekten düşme,
8. Göz sorunları,
9. Yanma,
10. Elektrik çarpması,
11. Cisim yutulması ya da batma,
12. Böcek sokması,
13. Donma,
14. Boğulma,
15. Başka bir hayvanın neden olacağı yaralanmalar,

A. Kayıp arama ilanı ve ödül teminatı;

Evcil hayvanınızın kaybolması sonucunda kayıp arama ilanı ödemeleri ve ödüller poliçe limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

B. Kedi ya da köpeğinizin başka bir pete zarar vermesi sonucunda oluşacak tedavi masrafları yine poliçe limitleri dahilinde karşılanmaktadır.

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.