Kaskonu 80 TL indirimle almak için indirim kodunu kullanmayı unutma!
PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
80 TL İNDİRİM
KUPON
Kullanım süresi sona ermeden kuponu kullan!PE7X9S3B
KOPYALA
Kapat
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50
Müşteri Hizmetleri0850 433 08 50

Cep Telefonu Sigortası

Cep Telefonu Sigortası

Cep telefonunuzda oluşabilecek risklere karşı; cep telefonu sigortası yaptırarak riskleri güvence altına alabilirsiniz. Cep telefonu sigortası diğer bir ismiyle cep telefonu kaskosu kırılmadan çalınmaya kadar birçok olumsuz durumu teminat altına almaktadır. Aşağıdaki yazımızda telefon sigortası ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Cep Telefonu Sigortası Nedir?

Değişen ve gelişen teknoloji ile beraber cep telefonlarımız hayatımızda önemli bir yere sahip oldu. Gündelik işlerimiz, toplantılarımız ve daha birçok konuda her zaman destekçimiz olan akıllı telefonlarımızı, yaşanabilecek hasarlara karşı cep telefonu sigortası ile teminat altına almamız artık mümkün. Cep telefonu kaskosu olarak da bilinen bu sigorta türü ani hasarlar sonrasında cam kırılması, çalınma gibi durumlara karşı ortaya çıkabilecek maddi giderleri kapsam altına alır. 

Cep Telefonu Sigortası Neleri Kapsar?

Akıllı telefonlarımızın önemi gün geçtikçe artıyor. Durum böyle olunca da sorunlarla karşılaşmak kaçınılmaz bir hâl almaya başladı. Dış etkenlere bağlı olarak telefonlara gelebilecek zararla için cep telefonu sigortası ya da diğer bir deyimle cep telefonu kaskosu hem telefon sahipleri için maddi anlamda bir güvence sağlıyor hem de telefon için kurtarıcı özelliğe sahip oluyor. Yükselen telefon fiyatları ile beraber telefonun hasar maliyetleri de artıyor. Yoğunlukla telefon camının yani ekranının kırılması gibi durumlarda devreye giren telefon kaskosu, kullanıcı hatalarına bağlı olarak gelişen durumlarda telefon sahiplerini uygun telefon kasko fiyatları sayesinde büyük masraflardan kurtarıyor. 

Cep telefonu kaskosu teminatları sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Bununla beraber hemen hemen her şirkette olan teminatları ise aşağıda sizin için sıraladık;

1. Cam veya ekran kırılması.
2. Yüksek voltaj sonucu hasar.
3. Hırsızlık veya çalınma.
4. Sıvı dökülmesi yani sıvı teması.
5. Kaza esnasında hasar alması.
6. Pert olması.
7. Hatalı aksesuar kullanımı.

Cep Telefonu Kasko Şartları Nelerdir?

Cep telefonu sigortanızı satın aldıktan sonra poliçeniz düzenlenir. Bunun akabinde müşteri temsilcimiz sizinle görüşerek gerekli aktivasyon işlemleriniz başlatılır. 

Cep Telefonu Kasko Nasıl Yapılır?

Cep telefonu sigortası ya da cep telefonu kaskosu yaptırmak isteyen kişiler Cep Telefonu Sigortası teklif sayfamızı ziyaret ederek form doldurabilir ya da 0850 433 08 50 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir. Bunun akabinde hızlıca cep telefonu kasko firmalarının tekliflerine ulaşabilir ve kolayca uygun telefon kasko fiyatları sayesinde poliçesine sahip olabilir. 

Cep Telefonu Kaskosu Kaç Yıl Geçerlidir?

Cep telefonu kasko süresinin geçerliliği 1 yıldır. 1 yıl sonunda poliçe yenilenmelidir. Dijipol.com üzerinden alacağınız telefon sigortası sayesinde poliçe yenileme dönemlerinizi unutmadan, poliçe hatırlatma servisimiz sayesinde tek tıkla sigortanızı yenileyebilirsiniz. 

Cep Telefonu Kaskosu Nasıl İptal Edilir?

Cep telefonu kaskonuzu yaptırdıysanız ve iptal ettirmek istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Cep Telefonu Sigortası Nerede Yaptırılır?

Cep telefonu sigortası yaptırmak isteyen kişiler için birden fazla cep telefonu kasko şirketleri alternatifi bulunuyor. Bunlar;

1. GSM operatör şirketleri.
2. Telefonunuzu satın aldığınız firmalar.
3. Sigorta şirketleri.
4. Teknolojik ürünlerin satışını yapan mağazalar.

Cep Telefonu Sigortası Hangi Telefonlara Yaptırılır?

Cep telefonu sigortasından faydalanabilmek için öncelikle telefonunuzun hasarsız olması gerekmektedir. Bununla beraber sıfır ya da ikinci el telefonlara telefon kaskosu yaptırabilirsiniz.

Dijipol.com üzerinden en uygun cep telefonu sigortası fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sadece formu doldurarak ya da müşteri temsilcimizle telefon üzerinden iletişime geçerek hemen poliçenize sahip olabilirsiniz. 

 

Web sitemizde yasalara uygun olarak çerezler kullanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için çerez politikamıza göz atabilirsiniz.