MÜŞTERİ HİZMETLERİ 0850 433 0850

Lütfen Bekleyiniz...

Nippon Sigorta - Dask

Türk Nippon Sigorta A.Ş. 1 Mayıs 1991 tarihinde 25 milyar TL sermaye ile Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya 'nın en büyük Sigorta Şirketi olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile kurulmuştur.

2000 yılında %96.24 hissesi Tasarrufu Mevduat Sigorta Fonu'na geçen Türk Nippon Sigorta, 2001 yılının Ekim ayında HNS grup tarafından satın alınmış ve Kasım 2008 tarihine kadar HNS Grup bünyesinde kaldıktan sonra, çoğunluk hissesi Harel Grup tarafından satın alınmıştır.

Türk Nippon Sigorta, 2008 yılından bu yana dinamik ve profesyonel ekibi ile , Harel Grubu?nun gücü ve desteğini de arkasına alarak , sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Deprem geçecek, hayat devam edecek? yaklaşımından yola çıkarak, deprem sonrasında vatandaşların yaşamının kaldığı yerden yeniden güvenle devam edebilmesini amaçlar. Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve depremden kaynaklanan yangın, infilak, yer kayması ve tsunami risklerine karşı, sigortalı konut sahiplerine maddi güvence sağlar. İster oturulamaz durumda ister kısmî hasarlı olsun, bina zararını en hızlı şekilde tazmin ederek, yaşamın normale dönmesine aracılık eder.

NELERİ KAPSAR?

-Temeller,

-Ana duvarlar,

-Bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar,

-Bahçe duvarları,

-İstinat duvarları,

-Tavan ve tabanlar,

-Merdivenler,

-Asansörler,

-Sahanlıklar,

-Koridorlar,

-Çatılar,

-Bacalar,

-Yapının yukarıdakilerle benzer nitelikteki tamamlayıcı bölümleri.