Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

TMT Sigorta

Bir kooperatif sigorta yapılanması olan TMT Sigorta; sigortacıların öncülüğünde geliştirilen proje ile Tüm Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifleri ile birleşerek 2015 senesinde kurulmuştur.

Kooperatif olması sebebiyle evvela taşıyıcıların sigorta ihtiyacını karşılamak amacı ile Kasko ve Nakliyat Sigorta branşlarında üretim yapmaktadır. Mütüel Sigortacılıkta denen bu modelle Kasko Sigortası ve Nakliyat Sigortası branşlarına odaklanılarak ihtiyacınıza uygun hizmet sunmak amaçlanmıştır.

TMT Sigorta Hasar Talep

TMT Sigorta tarafından; sigortalı bulunan değerler üstünde bir hasar meydana geldiği zaman (0850) 215 37 75 Numaralı TMT Sigorta Çağrı Merkezine hasar ihbarında bulunabilirsiniz.

Sigortalı bulunan araçlarınızın yürür vaziyette olması durumunda en yakın anlaşmalı servisimize aracınızı çekerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Sigortalı aracınızın hareket edemez vaziyette olması durumunda; (0850) 215 37 75 numaralı telefondan TMT Sigorta Yol Yardım hizmetinden ücretsiz sağladığı çekici hizmeti talebinde bulunabilir ve faydalanabilirsiniz.

TMT Sigorta Kasko Sigortası

TMT Sigorta Kasko Sigortası satın alarak; aracınızı birçok riske karşı maddi koruma altına almanız mümkün. Üstelik TMT Sigorta’dan teklif almak için sadece Kasko Sigortası sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli. Hemen Kasko Sigortası sayfamızı ziyaret edin; araç bilgilerinizi girin ve size özel çıkacak 29 farklı sigorta şirketinin tekliflerini alın, tek bir ekran üzerinden karşılaştırın ve kolayca poliçeleştirin.

TMT Sigorta Hasar İhbarı Sırasında İstenilecek Bilgiler

  1. Sigortalının adı soyadı ya da ünvanı,
  2. Sigortalının T.C. Numarası (gerçek kişilerde) ya da vergi daire ve numarası (tüzel kişilerde),
  3. Ekspertiz telefon numarası ve adresi,
  4. Hasar sürecini takip ve kontrol edecek yetkili isim ve ulaşılabilecek iletişim bilgileri,

Servisler tarafından yapılan ihbar işlemleri sonrasında; TMT Sigorta'nın müşteri hizmetleri servisinde yetkiliden alınan bilgiler doğrultusunda açılan hasar dosya numaranızdan gerek web üzerinden gerek iletişim araçlarınız vasıtasıyla gerekse çağrı merkezimizden hasar sürecinizi takip edebilirsiniz.