Yarım Asırdır Türkiye’nin En Güvenilir Sigorta Brokeri

Türkiye genelinde 180’in üzerinde şube, 450’nin üzerinde çalışanımızla Elektronik Ticarette TR-GO Güven Sertifikasıyla hizmet veriyoruz.

İhtiyacına Göre Sigortanı Belirle

Anketimize katılarak, ihtiyacın olan sigortanı belirle
sana özel indirimlerden faydalan!

7/24 Yanınızdayız

Hepiyi Sigorta

Doğan Holding’in yeni yatırımı: “Hepiyi Sigorta!” 60 yılı aşkın süredir sanayi & ticaret, elektrik üretimi, otomotiv ticareti & pazarlama, finansman & yatırım, internet & eğlence ve gayrimenkul yatırımlarıyla öncü rol üstlenmektedir.

 

Yenilikçi fikirleri ile 17 Haziran 2022'den beri hizmet ağını genişleterek, kasko, trafik ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinde müşterilerine en uygun fiyatlarla tüm süreçlerde dijital çözümler sunmaktadır.

 

Kurulduğu günden itibaren yepyeni bir sigortacılık deneyimini poliçe sahipleriyle buluşturumaktadır. “Sizin İçin Hep İyisi” anlayışıyla, tüm müşterilerini işlem fark etmeksizin basit, anlaşılır ve pratik çözüm yollarıyla sonuca ulaştırmaktadır.

 

Hedef Konumu:

 

Yenilikçi ürünleri, gelişmiş teknolojik altyapıları ve müşteri odaklı hizmet anlayışları ile Türkiye’nin en değerli, en çok tercih edilen sigorta şirketi olmaktadır.

 

Gidiş Yolu:

 

Adil fiyat politikası, basitleştirilmiş süreçleri, insan odaklı yaklaşım ve doğaya saygılı uygulamaları ile müşteri, çalışan ve hissedarlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve onlara hep iyi hissettirmek.